Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime néző lányok, fiúk! Csak...

Anime néző lányok, fiúk! Csak én vagyok olyan beteg, hogy tök szerelmes vagyok 1-1 karakterbe? :D

Figyelt kérdés
Persze nem úgy igazából hű de szerelmes, csak rendesen tetszik a szereplő, amíg nézem az adott részt :D Ezzel más is van így? Ha igen nektek ki tetszik és melyik animéből? Nemet és kort is légyszi!

2015. jún. 28. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a naruto-ból tetszik pár csaj, oszt annyi. de szerelmes nem vagyok belé.. 23/f
2015. jún. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát úgy tényleg szerelmes , mint írtam én sem :D Csak amíg nézem addig tetszik
2015. jún. 28. 01:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakori dolog, nem kell hozzá betegnek lenni, csak kellőképp... szórakozottnak. Ha én néznék animét, biztos nekem is lenne waifu-m.
2015. jún. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem Sora és Layla tetszett a Kaleido Starból, és Sango az Inuyashából. 16/F
2015. jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
karakterek tetszenek nekem is, fiúk is lányok is... de ez olyan dolog minthogy tetszik a tigris a micimackóból mert tök jó fej meg szépen van rajzolva... a szerelemtől az érzés igen messze áll. :)
2015. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Nekem is van pár anime "szerelmem." Nem is kis csalódást okozva ezzel a szüleimnek c:


Szerintem abszolúte nem vagy beteg,csak bele tudod élni magad nagyon.


14/L

2015. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem Takanashi Rikka (Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai) jön be a legjobban. Remélem majd a leendő barátnőm szeret cosplay-elni. :D


nem, kor

2015. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: ha van olyan lány aki hasonlít Rikka-hoz, az nyugodtan dobhat egy privit :D:D
2015. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Több anime szerelmem is volt, de már jó ideje Ichimaru Gin-be vagyok nagyon szerelmes a Bleach-ből. 21 éves lány. És ezt az érzést semmiképen nem hasonlítanám össze a cuki a tigris a Micimackóból érzéssel.
2015. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Edward Elric azért nekem is bejön :D

Ha életben is létezne, tyűűha :D

Végülis, az egész anime során pokolba átkoztam Winry-t, más meg tök cukinak találta, szóvalXDD

2016. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!