Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok sírós és/vagy elgondo...

Tudnátok sírós és/vagy elgondolkodtató animéket mondani amelyiknek a grafikája is szépnek mondható? (Ide gondolom a dráma slice of life lélektani stb tipusúakat is. )

Figyelt kérdés

Azért keresek ilyeneket mert pl az Anohana, Shigatsu wa kimi no uso,Angel Beats,Sword art online 2.évad vége,Chrno Crusade tipusú animék kifejezetten tetszettek.

Előre is köszönöm a segítségeteket.^-^

Arigatou Minna :3 :)



2015. aug. 18. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Szentjánosbogarak sírja.

2015. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már az első rêszben megkönnyeztem egy esetet, de az első néhány rész inkább hajlik vígjátêk műfaja felé. De azután... én elhasználtam egy 100as zsepi nagy részét. Készülj fel, hogy elég véres, de azért cenzúrázva van, úgy értem, egy félbevágott ember esetében csak a vért látod, a kifolyó beleit nem :D

Akame ga Kill

2015. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj igen az Akame ga kill-t is elkezdtem csak utána be spoilerezték és nem volt szívem végignézni mert már az hallatán is bekönnyeztem de megértem az első részen én is bőgtem már kapásból de azért arigatou :3
2015. aug. 19. 01:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Code geass
2015. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Death parade : Hát, nem mondom hogy ezen sírni is fogsz, de lélektani, nagyon elgondolkodtató és különösen szép a grafikája.

Guilty crown : Ennek is nagyon szép a grafikája, és a vége nagyon megható :)

2015. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem kifejezetten sorozatokat kértél, ajánlom az Omoide no Marnie, Haru (vagy angolosítva Hal) és az ookami Kodomo no Ame to Yuki animéket.

Ha pedig a régebbieket is kedveled, akkor vess egy pillantást a Versailles no Barára, az akkorihoz képest kifejezetten szép a grafija.

2015. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Charlotte - jelenleg is futó anime
2015. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Hát talán a Wolf's Rain.Kicsit fura és azért humoros is meg akciós is,de elgondolkodtató és a vége nagyon szomorú.Meg néhol elég nyomasztó.Én imádtam.
2015. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Wáá arigatou minna :3 van köztük olyan amit láttam vagy éppen most nézek de nagyon köszönöm nektek ^-^
2015. aug. 20. 03:00
 10/10 anonim válasza:
Vampire Knight esetleg?
2016. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!