Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Black Rock Shooterben miért...

A Black Rock Shooterben miért verte meg Matot Black Rock Shooter? És miért csalás, ha Mato nem harcol ellene?

Figyelt kérdés

Ezt nem értem. Ahhoz képest, hogy Yuu milyen jóba lett Strengthel, Rocky összeverte Matot. Na de teljesen akkor kavarodtam össze, amikor a végén Yuu, aki valójában Strenght, meghalt, és Mato Rockra nézett, és azt kérdezte,"Mert szeretsz engem?", erre Rocky csak úgy elment. Vagy szimplán bunkó?

A másik meg: Miért baj az Rockynak, ha Mato nem bántja?



2015. dec. 19. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert felidegesítette. Szegény Black Rock Shooter mindent megtett, hogy megvédje Mato-t a lelki bántalmaktól, erre Mato kb elküldte őt melegebb éghajlatra.

Na meg Mato azt mondta, hogy érezni akarja a fájdalmat. Ha ezt nem mondja ki, akkor Rock nem bántotta volna.


Mi az, hogy Mato nem bántja? Mato nem tud harcolni, valószínűleg az életében nem verekedett még.

2022. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
+ Rock nem egyoldalú küzdelmet akart, hanem hogy Mato is üssön vissza
2022. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!