Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak engem húzott fel a...

Csak engem húzott fel a Toradora vége?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy régi anime, de én még most akadtam rá. Viszont nem vagyok képes felfogni, hogy mégis miért így történt minden. Én Ryuuji helyében biztos, hogy Minorit választottam volna. Velem van a gond?

2015. dec. 23. 00:24
 1/9 Lord Hidan ***** válasza:
Sztem is szar volt én is őt választottam volna :D
2015. dec. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont emiatt nem igazán jött be ez az anime soha. Ryuuji karakterével nem igazán volt bajom, de Taiga rettentően idegesített. Én is jobban örültem volna, ha Minorival jön össze, de már az első résznél lehetett érezni, hogy ez lesz a vége.
2015. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pont ez miatt volt realisztikus a történet, mondjuk nekem is hiányérzetem van.
2015. dec. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bellus barna válasza:

Én úgy vagyok vele hogy nekem nem lenne semmi bajom ha tényleg a végét normálisan megcsinálják .... egy összecsapott szarság.. mi az a végén? Ha meglátom a szerelmem akit egy ideje nem láttam és azt mondja nekem hogy szeret akkor nem így reagálok rá... katasztrófa

én még mindig nem tudom hogy Taiganak honnan jött olyan hirtelen hogy elmenjen ... legalább szólt volna rendesen Ryuujinak rendesen és nem egy szaros levélt hagy ott neki....ezek után inkább a Minori erdemelné meg Ryuujit, úgy hogy én nem is voltam érte...

2015. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fúú én is utáltam a végét!×_× összecsapott lett és az a lefejelés..bahh!!! Azzal semmi bajom hogy taigát választotta. Szerintem cukik:)))

De ez a vége..-_-'

2016. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A végén visszajön Taiga.Nézzétek meg az ending utáni részt,nem sok időre ment el.Amúgy én is Minorit választottam volna Ryuji helyében.Az is hihetetlen,hogy aki régóta tetszik és szerelmet vall ne vegye semmibe...
2016. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 6

A szerelem gyorsan elmúlik, pláne ha közben van más akibe beleszeressünk. Ryuuji és Taiga a nagy szerelmeikből szépen, fokozatosan elkezdtek kiszeretni, eközben ugyanilyen fokozatossággal egymásba szerettek. Szóval szerintem ez teljesen reális, hogy a végén már nem volt rá különösebb hatással Minori vallomása. Egyébként nekem sokkal jobban bejött Taiga karaktere, bár ez ízlés kérdése, engem inkább Minori idegesített. A vége pedig egy kicsit lehet hogy összecsapott, de bőven élvezhező így is. A lényeg hogy happy and lett. Minőségileg ez az anime még így is fényévekre van a társaitól.

2018. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyezek veled 7-es válaszoló, így pár év után is. A Toradora tényleg az egyik legjobb anime ebben a kategóriában. Rég néztem animét, de még mindig emlékszem rá, és mivel nekem ez a téma jön be, így ténylegesen azt mondhatom, hogy az egyik legjobb ebben a körben.

Ha esetleg valakit még érdekel hasonló, jó anime akkor itt egy pár: Ao haru ride, Lovely complex, Orange.

2018. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem az nem olyan gáz h taigaval jön ossze a végén

Ez mar az elején is érezhető volt hogy ez lesz nekem teccik ez a vegkifejlett

De a vége az valami k. szar volt egy osszecsapott akármi aminek semmi értelme az utolso két reszt alig bírtam megnezni

De osszesegeben az egyik kedvenc animem

2020. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!