Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok koreai, akár japán...

Tudnátok koreai, akár japán doramákat? ROMANTIKA ÉS VÍGJÁTÉK ÉRDEKELNE. NE LEGYEN SZOMORÚ! :C

Figyelt kérdés

Amiket eddig láttam:


Coffe Prince

Dream high

Hana Yori Dango

Hana Kimi

Hi! School - Love On

surplus princess (<-- ennek a humorához hasonló jól jönne, és a hangulatához hasonlót. Főszereplőnő karakterét IMÁDTAM!!!! ilyesmi is jó lenne....)

Flower Boy Next Door ( a főszereplő karakterét imádtam!!!)

Koizora (ez kivétel volt, hisz szomorú...)

You're Beautiful

Orange Marmalade



FONTOS, HOGY FIATAL KÖZÉPISKOLÁSOKRÓL SZÓLJON, ÉS HA LEHET LÁNY FŐSZEREPLŐVEL.

LEGYEN MAGYARRA FORDÍTVA, ANGOLUL NEM TUDOK. PL. INDAVIDEÓN HA FÖNN VAN, AKKOR NAGYON ÖRÜLNÉK, !ONLINE!

DE HA VALAKI LEÍRNÁ VALAKI, HOGY KELL LETÖLTENI HOGY MEG NYISSA A SOROZATOT, KÜLÖN MEGKÖSZÖNNÉM!! :))


ha valaki tudna ilyen sorozatokat , kérem írja le nekem!! :)



2015. dec. 25. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

The Heirs

Heartstrings

Boys Over Flowers

My Girlfriend is a Gumiho


A viki.com oldalon nagyon sok doramát megtalálsz magyar felirattal.

2015. dec. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nézelődj itt, illetve a Friends-ben van még több oldal. Nem tudom, fent vannak-e online, de van a letöltéshez segítség.

2015. dec. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A VIKI.COM-on milliónyi k-drama van, rengeteg van magyar felirattal(: Letöltés nélkül(: Csak annyi, hogy beállítod a felirat nyelvét, és kész:$ Van ingyenes alkalmazás is, szóval telefonon is tudod nézni^^
2015. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Playfull Kiss (Nagyon vicces!Imádom!Kim Hyun Joong nagyon jól alakítja a bunkó önimádót^^)
2016. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat. Esetleg tudnátok olyan drámát, mint a surplus princess? NAGYON TETSZETT A FŐSZEREPLŐ KARAKTERE. Nem az érdekel túlzottan a hasonlóságban hogy az is legyen sellő... Csak, olyan furcsa, és vicces :D meg nevetteti a fiút-
2016. jan. 25. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!