Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ezüst nyíl (Ginga: Nagareboshi...

Ezüst nyíl (Ginga: Nagareboshi gin) mese DVD -ket hol tudnám megvásárolni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy le is lehet tölteni sok helyről, de nekem az eredeti DVD lemezek kellenének. Kérem ha valakinek van információja, ossza meg.

2016. jan. 3. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol, illetve aukciós oldalon még bele lehet néha futni. Megértem, hogy saját példányt akarsz, de arra figyelmeztetlek, hogy a DVD elég erősen vágott!
2016. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Rocky webáruházban kapható az 1. és a 3. része, 3000 Ft/db. Ez is nagyon jó webáruház, viszont kerestem olcsóbban, de máshol nem találtam.
2016. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem meg van az összes. Viszont nem érdemes megvenni (személyes véleményem) borzalmasan megvágták. Ncoreról viszont te tudod tölteni vágatlanul. Van olyan is ami szinkronos viszont amiket kivágtak jeleneteket azokat beillesztették, így időnként ugrál a szinkron és a felirat között. Azt érdemesebb lenne letölteni.
2017. jan. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó: A vágáson nem csodálkozom. Én még gyerekként néztem és imádtuk a tesómmal, de a mai gyerekeknek már nem engednek ilyeneket nézni, eltudod képzelni ezt egy mese csatornán? Van benne egy hektóliter vér, fegyverek, erőszak. :)


Azért akarom megvenni, mert ajándékba adnám, letöltve nem jó sajnos. Még keresgélem, azért köszi.

2017. febr. 3. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!