Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » ANIMÉSEK! (? )

ANIMÉSEK! (? )

Figyelt kérdés

lécci mondjatok nekem fiúháremes romantikus animéket!! csak annyi "elvárásom" lenne hogy az eggyik fiúval jöjjön össze a lány

Eddig ezeket láttam:

Dance with devils

Arcana famiglia

Uta no princes sama

Neo Angelique Abyss

Diabolik lovers

brothers conflict

hakuouki

fruits basket

in a distant time tv

pretear

Ouran High School Host Club

perfect girl evolution

akatsuki no yona

shugo chara

hiro no kakera

hanasakeru seishounen

The Story of Saiunkoku

vampire knight



Most csak ennyi jutott eszembe.Előre is arigato annak aki irt vagy éppenséggel ír animéket!



2016. febr. 4. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

nem fiúháremes de azért jó animéket tudok mondani


Noragami

Bleach

Inuyasha

full metal panic

sword art online

2016. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arigato Eper kutya de ezeket már mind láttam de ha eszedbe jut még valami irj. Ja de azért még megy a zöld kéz!!!!:)
2016. febr. 5. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez pont egy olyan anime fajta anime amiben nem vagyok jártas. Kicsit utánanéztem és ezt találtam:

Amnesia

La Corda D'oro

Starry sky

Kamigami no sobi

Harukanaru

Yamato nadeshiko shichi henge

Maji love 1000

Hana yori dango


Na most szerintem ennyi elég. De ha szeretnél még írj nyugodtan, vagy ha bármien anime fajtát keresel. Örömmel segítek.:)

2016. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi néhányat még nem láttam közölü és remélem nem lesz baj ha priviben írok neked az animékkel kapcsolatban. Ja és neked is ment a zöld
2016. febr. 5. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!