Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ezek közül az animek közül...

Ezek közül az animek közül melyek azok amik nem érik meg az időt a megnézésükre? (Ha nincs befejezve és nem is lesz, az is számít)

Figyelt kérdés

Chaos;Head

Darker than Black

Aoi Bungaku Series

Ergo Proxy

The Tatami Galaxy

Un-Go

Kuuchuu Buranko

Ef a tale of memories/melodies

Boogiepop Phantom

Your lie in april

Plastic Memories

Mononoke



#anime #Darker Than Black #Un-Go #Kuuchuu Buranko #Ergo Proxy #Aoi Bungaku Series #chaos;head #The Tatami Galaxy #boogiepop phantom
2016. márc. 18. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Az anime az, amiről nem tudod mások véleménye alapján megállapítani, hogy tetszeni fog-e neked. Sokszáz anime után ez a tapasztalatom. A fentiekből láttam párat (darker than black, ergo proxy, plastic memories - ezt a közepén dobtam is, de a végét láttam), de különösebb hatást egyik sem tett rám, habár az még nem jelenti azt, hogy sajnálom rájuk az időt. De értékes animének nem őket tartom, az bizonyos.
2016. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Plastic memories az egyik legjobb anime, amit láttam (kb. 50-et láttam eddig), de ez nem jelenti azt, hogy neked is tetszeni fog.

Myanimelist-en szoktam nézni néha 1-1 anime értékelését, gyakran azoknak az animéknek, amik nekem legjobban tetszettek, meglehetősen alacsony az értékelésük. Szóval én általában inkább az előzetesek alapján döntöm el, hogy megnézek-e egy animét, nem mások véleménye alapján.

2016. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

UN-GO nekem bejott ^^ izgalmas, vicces nehol, jok a szereplok :)

Shigatsu wa kimi no uso-Your lie in april: Nagyon gyonyoru anime, ha megnezed, biztos megszereted a klasszikus zenet :D ezt mindenkepp megeri megnezni, tenyleg nem viccelek azzal, hogy gyonyoru. :) szep lezarasa is van :)

2016. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D-Mano ***** válasza:

Chaos;Head -Nekem nem váltotta meg a világot ez az anime, és kicsit olyan lassúkás a tempója is, mindazonáltal érdekes hangulata volt, és több volt, mint unaloműző. Szerintem megéri végignézni.


Ergo proxy -Tipikusan az az anime, ami a végére az erős indításhoz képest ellaposodik, DE még a vége is egész jó, fent tudja tartani az érdeklődést, és szerintem kellően lezárt. Ezt is ajánlom.


Ef -A tale of memories -Nekem ez az anime ütött, főleg drámai és érzelmi színtéren. Amit sajnálok, hogy ezt néztem meg elsőnek és nem az előzményét az A tale of melodies-t. Mert a memories-ban már látható a melodies kimenetének néhány vonatkozása, és úgy már nem érdekel a melodies, hogy nagyjából sejtem, mi lesz a vége, habár így lehet, hogy egy nagyszerű történettől fosztom meg magamat...

2016. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D-Mano ***** válasza:
03.20. 11:02-es vagyok. Az utolsó bekezdést az előző hozzászólásból nagyrészt inkább visszaszívom, mert most néztem meg, rosszul emlékeztem, a melodies nemcsak előzmény, hanem a másik történetszála pont a memories után játszódik időben. Bocsi
2016. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ezek közül egyedül az Ergo Proxy-ról meg a Chaos;Head-ről láttam sok negatív véleményt. Van pár amiről meg még nem is hallottam. A Mononokét mindenképpen nézd meg, nem is azért mert annyira jó, hanem mert klasszikus.
2016. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat :D Igazából azért válogattam ezeket az animéket, mert elvileg nagyon jók, sok ajánlást láttam róluk, kivéve a Boogiepop Phantom-ot amit lehet nem is nézek meg. Ugyan mindegyikben, de főleg az ef a Tale of Memories-ban nagyon bizonytalan voltam, hogy vajon tényleg olyan jó anime e, de az elmondottak alapján tényleg jó, úgyhogy szerintem végigpörgetem az összeset. Csak tényleg nem szeretnék akkorát csalódni mint mondjuk a Death Parade-val, hogy hű mekkora psychological anime, ugyanakkor szerintem 10-ből 6 pontot ér meg, ha az 1. résztől és egy jelenettől eltekintünk. :)
2016. márc. 20. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!