Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok nekem jó fajta,...

Thomika20 kérdése:

Ajánlanátok nekem jó fajta, vicces, humoros animéket?

Figyelt kérdés

Legyen romantikus, de lehet benne misztikum, varázslat, harc is akár. Hasonló mint a Zero No Tsukaima esetleg.

Vagy ami hasonlít a Magi: Labyrinth of Magic, csak legyen több szerelemi szál és legyen romantikusabb.

Az se baj, ha időnként a főszereplő másik lánnyal is el-el hülyéskedik, de végül még is csak egy legyen.



2016. máj. 5. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Gintama - nincs benne romantika (kivéve pár ship, de az nem igazán számít), de a legjobb animés paródiasorozat és vígjáték. Vannak benne komolyabb részek is, de ha egy jó, vicces paródiára vágysz, akkor érdemes megnézni.


Amik romantikusak és vígjáték is van bennük:

Akatsuki no Yona - kevés benne a romantika, és befejezetlen (a manga még fut)

Ao Haru Ride - befejezetlen (valószínűleg nem is lesz folytatása)

Monogatari Series - talán erre illik rá a legjobban a leírásod, bár egy kicsit szürreális

Boku wa Tomodachi ga Sukunai - ecchi, de van benne egy kis romantika is

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Clannad, Clannad After Story - van benne dráma is

Durarara!!

Ookami Shoujo to Kuro Ouji - nekem személy szerint nagyon nem jött be a karakterek miatt, de sokaknak tetszett

Ore Monogatari!! - az egyik legaranyosabb romantikus történet, amit láttam, bár néha egy kicsit nagyon édes volt

Shigatsu wa Kimi no Uso - van benne dráma is (nem akarok spoilerezni, de vannak benne igazán szívfacsaró pillanatok)

Shokugeki no Souma - ecchi is (főleg az elején), de a közepére már ebből visszavesznek. Annyira nem romantikus

Nijiiro Days - most fut

2016. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gekkan Shoujo Nozaki-kun - pici romantika, nagyon jó vígjáték

Kuragehime - romantikus paródia

Ouran Koukou Host Club - roamntikus paródia

Lovely Complex - roamntikus vígjáték

Kaichou wa Maid-sama - romantikus, vígjáték

Tonari no Kaibutsu-kun - romantikus, vígjáték

Barakamon - csak vígjáték, nem romantikus, de nagyon szeretem

School Rumble - romantikus paródia

Danshi Koukousei no Nichijou - paródia

2016. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm srácok, arigatou ^^. ありがとう
2016. máj. 5. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Sailor Moon Crystal!:D
2016. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pinky16 válasza:

Yamato Nadeshiko Scichi Henge.Hogyha rossz a kedved csak nézz meg belőle egy rész és sírva fogsz röhögni.Persze csak ha bírod a régebbi rajzolásúakat.Az egész arról szól,hogy adott négy fiú és egy lány akit egy igazi hölgyé kell változtatniuk vagy különben ki kell fizetniük a lakbért.A lány persze meg horror mániás és a fiúk eleinte rettegnek tőle de aztán nagyon megkedvelik.Az egész anime nagyon aranyos,vicces,jók a poénok,romantikus de néha horrorisztikus.Csak ajánlani tudom :D :D


U.I.


Ja azt elfelejtettem mondani,hogy 25 részes.



Jó szórakozást hozzá :)

2016. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!