Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Készült-e magyar felirat az...

Készült-e magyar felirat az eredeti – japán – szinkronos Pokémon rajzfilm-sorozathoz?

Figyelt kérdés
Keresni kerestem, de nem találtam. Valaki esetleg tudna egy weboldalt, ahol magyar feliratot lehet letölteni az eredeti – japán – szinkronos Pokémon rajzfilm-sorozathoz?

2016. nov. 23. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem készült,csak szinkron.

(Ha jól tudom)

2016. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fura. Noname animékhez simán találni magyar feliratot, de egy népszerű animéhez vért izzadva sem lehet feliratot találni.
2016. nov. 28. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok munka van feliratozassal. Én régen dalokhoz csináltam. Miért áldoznak a szabad idejüket arra, hogy olyan gyerekeknek szóló, régi animehez csináljanak feliratott, amihez van tűrhető szinkron? Azt az energiát amit bekeolnenek, arra használják, hogy ahhoz csináljanak feliratott amihez tényleg kell(nincs hozzá se felirat, se szinkron) , több embert érdekel (nagyon népszerű a pokemon, de már nem nézik annyian, retro, a legtöbben jobban szeretik a szinkronos animeket, sőt, sokan csak úgy hajlandóak megnézni bármit is)
2016. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sokan nem szeretik a cenzúrás, amerikai "animéket". Amik Magyarországra kerültek sorozatok, azok jellemzően cenzúrázottak, többek között a Pokémon is ilyen.

Továbbá kimaradtak részek, amiknek nincs magyar szinkronja, sőt még angol se. Legalább ezeket a kimaradt epizódokat feliratozhatnák.


Egyébként is: A szinkronos részekhez nehéz hozzáférni. Hol fön van 1-2 rész, hol nincs. A feliratos részeket jellemzően könnyen megtalálható 1 helyen.


(Egyébként nem értelek. Én szívesen nekiállnák a Pokémon feliratozásának, a szabadidőmet feláldozva, ha meglenne a kellő tudásom. Mellesleg sok olyan animéhez készült magyar felirat, aminek már van jó magyar szinkronja.)

2016. dec. 14. 08:39
 5/6 anonim ***** válasza:

De nem a pokemonhoz. Szerintem orulj a szinkronnak, sok retro animehez, sőt, ujabbhoz sincs felirat. A magyar szinkron sz*ar, ezért kellett pld death note hoz csinálni feliratot. Anélkül nem bírtam volna végig nézni.

Egyébként nem tudom milyen amerikai animekrol beszélsz, a pokemon japán.t talán a kertvárosba szamuzve amerikai , nem tudom, nem láttam. Csomó jobbnál jobb anime várja a feliratozast, te meg egy kisgyerekeknek szóló anime miatt nyavajogsz, amit szeretnek az animesek, de mikor anime = pokemon egyenlettel jönnek, mindig jön a magyarázat hogy nem csak olyan van. Igen, cukik a szörnyek meg minden, de a történet nem kiemelkedő. Most kezdenek vetíteni, senkit sem érdekelne szinte. Azért ilyen népszerű anime, mert retro.

Tudom, sok vicc van belőle, de most komolyan. Allatszeru szornyeket uszitanak egymásnak, olyan komoly sérüléseket okozva, hogy gyakran a kórházban kötnek ki. A játék jó, én is szeretem, de gáz ha egy felnőtt ezért rajong. Kutya viadalra nem akarsz elmenni?

2016. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarok kutyaviadalra járni. Mivel te pedig Death Note animét néztél ezért nem akarsz embereket (bűnözőket) ölni?
2017. febr. 3. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!