Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen sorrendben érdemes...

Milyen sorrendben érdemes nekiállnom a Fate univerzumnak?

Figyelt kérdés
Minden tagját meg akarom nézni de nem tudom hogy mivel kezdjem..eddig az eredeti Fate/Stay nightot a Fate/zerot és a Fate/stay night unlimited blade works-öt láttam és nem tudom m legyen a következő és az utána lévő és így tovább :D

2017. jan. 9. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A következő tulajdonképpen már mindegy. Ezen túl a meglévő dolgokkal a kapcsolat laza.


Mehetsz a Fate/Kaleid sorozatra, de az tökéletesen más tónusú. Mehetsz a Carnival Phantasmra, de az is csak a karaktereken keresztül kapcsolódik, egyébként paródia az egész. Mehetsz a néhány napja kijött Grand Order specialra, de az meg egy halom trágya. Ha meg most így valamit kifelejtek, arra is nyugodtan tovább léphetsz.


Ha meg valami hasonló tónusú kell, mehetsz a Kara no Kyoukai filmsorozatra, ami szintén Type-Moon projekt és lazán az univerzum része.

2017. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ :D
2017. jan. 9. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából a Kara no Kyoukai filmeken és azokon amiket láttál, nincs is nagyon értelme másokat megnézni. A többi mind spinoff vagy special jóval a fősorozatok színvonala alatt. Ha többet akarsz tudni az univerzumról, játszd végig a játékokat inkább (kezdetben és főleg a Stay/Night-ot)!
2017. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben megfogadom
2017. jan. 11. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!