Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A White album 2 című animének...

A White album 2 című animének mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Végignéztem(az utolsó részeket angolul), de nem lett konkrét vége hogy ugye kit választott..

#anime #befejezetlen #White album 2
2017. febr. 4. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából senkit. Az animét úgy fejezték be, hogy abszolút ne legyen egyértelmű kivel jön össze végül. Kazusa elmegy és Setsunával pedig nem tudja változatlanul folytatni a kapcsolatot azok után, amik történtek.


Az egészet egy visual novel-ből csinálták, ami afféle interaktív könyv/játék. Egy történet tele szöveggel és képekkel, amiben te vagy a főszereplő és bizonyos pontokon te hozod meg a döntéseket már előre megadott opciókból. A játékban több mindenkivel is összejöhetsz a döntéseid alapján. Még angolul sem elérhető, sajnos csak japán verziója van.

2017. febr. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Igen tudom mi az a Visual novel, bár még sosem próbáltam.

2017. febr. 8. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!