Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van valami mostanaban kijott...

B1nc1 kérdése:

Van valami mostanaban kijott jo anime?

Figyelt kérdés
Mar egy jo eve (talan masfel) nem nezek anime-t. Csak egyszeruen rauntam az utan hogy Hunter x Hunter befejezodott. Plusz 2015-ben egy csomo baromi jo anime jott ki es az utan az osszes masik anime egy kicsit unalmas volt. Szoval az erdekelne, hogy volt e barmi anime ebben a masfel evben amit erdemes megnezni. Vagy van e valami jelenleg vetitett amit erdemes nezni. (Boruto nem tetszett, Attack on Titan nak a masodik evadja szamomra unalmas, talan majd ha az osszes resz kojon akkor vegig nezem). Elore is koszi a valaszokat :) (Bocs a borzalmas helyesirasert, nem magyar iskolaba jartam)

2017. jún. 4. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik menj a következőre, hátha az már jobban bejön:


Rage of Bahamut: Virgin Soul - ez egy második évad, az első: Shingeki no Bahamut: Genesis

Mob Psycho 100

Alderamin on the Sky

WorldEnd: What do you do at the end of the world? Are you busy? Will you save us?

Erased

Re:ZERO -Kara Hajimeru Isekai Seikatsu- nagyon megosztó már de talán érdekelhet

3-gatsu no Lion

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

ReLIFE

91 Days


2015-ösek, hátha akad még valami akkorról:

Ansatsu Kyoushitsu

Death Parade

One-Punch Man

Overlord

Ore Monogatari!!


Ha nagyon nincs mit nézi, kezdj bele a Gintama című hosszú sztoriba. :D

2017. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, atnezem hatha talalok benne valami jot. :)
2017. jún. 4. 13:49
 3/4 Párnahuzat ***** válasza:
Clockwork Planet, My Hero Academy, 100% Pascal-sensei (ez egy gyerekmese, de szerintem baromi jó, tele van utalásokkal:osztályfőnök youtuber lesz, DBZ) Bubuki Buranki, Hinako Note.
2017. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most szezonos:

Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records

Egyéb:(legtalálóbb kifejezés XD)

Guilty Crown

Haikyuu!!

Blue Exorcist(ha láttad akkor szólok,hogy van újévada,ha nem akkor mindenképp nézd meg)

Charlotte

Hamatora(ennek is van második évada,Re:Hamatora a cÍme)

Kiznaiver

No Game No Life

Phi Brain:Kami no Puzzle

Owari no Seraph(szintén két évados)

Trickster

Igazából nem igazán tudom,hogy milyeneket szeretsz,de ha regisztrálsz Anime-Planet-re és bejelölöd.hogy miket láttál,automatikusan ajánl neked animéket.(nézz rá nyugodtan az én proilomra is,ott is találhatsz néhány jó animeét,nevem:Ismeretlenember)

2017. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!