Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fate-című animét milyen...

Fate-című animét milyen sorrendbe kell nézni?

Figyelt kérdés
Elszeretném kezdeni csak nem tudom hogyan. Nézegettem itt gyakorikérdésen de összevissza írnak mindent. Letudnátok írni a frankó sorrendet? Azt a sorrendet ahogyan érdemes nézni. Köszönöm

2017. aug. 4. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_.. én neked is így ajánlom, én válaszoltam itt is
2017. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fate/Stay Night (2005), majd Fate/Zero (2011), majd Unlimited Blade Works sorozat (2014-15).


Az UBW filmet (2010) ne nézd meg!


Ha csakis a legjobbat akarod, mert kevés az időd vagy nagyon válogatós vagy, akkor az eredeti Fate/Stay Night animét (2005) is kihagyhatod. Nem nélkülözhetetlen, és nincs egy szinten a másik kettővel. De szerintem teljesen jó az is, és élvezetesebbé teszi majd a Zero-t. Maximális élményért nézd meg azt is. De azt is csinálhatod, hogy csak Zero majd UBW. És ha ez a kettő megvan, akkor a Heaven's Feel filmeket, amik még nem jöttek ki. Azt ne csináld, hogy először Zero, és aztán a 2005-ös SN. Az úgy azért egy csúnya minőségi esés lenne.


Minden más spinoff meg alternatív akármik. Azokat a fő story után bármilyen sorrendben nézheted.

2017. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi , de nekem az sok ahogy leírtad ott xD nem értek ezekhez root meg ilyenekhez xD. Bocsi de letudnád írni ide hogy milyen sorrendbe kéne nézni?
2017. aug. 4. 20:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm második !
2017. aug. 4. 20:21
 5/6 Milán3535 válasza:
70%

Fate/Zero

Fate/Stay Night

Fate/Stay Night - Unlimited Blade Works + movie

Fate/Stay Heaven's Feel

-----------------------------------------------

Fate/Kaleid Liner Prisma Illya

Fate/Kaleid Liner Prisma Illya 2wei

Fate/Kaleid Liner Prisma Illya 2wei Herz

Fate/Kaleid Liner Prisma Illya 3rei

------------------------------------------------

Fate/Apocrypha

Fate/Last Encore

Carnival Phantasm

Emiya-san Chi no Kyou no Gohan

Fate/Grand Order movie

2018. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KriszATüzes válasza:
kedd este kezdtem el, animedrive-on nézem, úgy döntöttem, hogy a kiadàsi dátumokat veszem alapul s làtom jól döntöttem, ma megnéztem az utolsó 3 részt s kezdem a következőt nekem bejön, hajrà 🤘🔥
2023. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!