Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van itt olyan aki végignézte...

Van itt olyan aki végignézte az összes évadot a Pokemonnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!


Én régebben láttam maga az animét, 1-2.évadot biztos hogy láttam és a Jetix megszűnése miatt odáig láttam hogy Ash csapatában volt egy Aipom. Talán 4.évad lehetett ?


A fő kérdésem az hogy most már a 19.évadnál tart a sorozat ami tök jó de van színvonalbeli változás ?


Olvasgattam kritikákat a Pokemon animeről hogy az első pár évad színvonala megsem közelíti Nintendo/GameboyAdvance általl kiadott játékok színvonalát.


Másik kérdésem az ami fentebb volt hogy melyik évadban volt az mikor Ashnek Aipom-ja volt és May-el álltak össze ? Mert akkor onnan folytatnám kb :)



2017. aug. 9. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Én kb minden évadból láttam néhány rész, de amit kb végig láttam az az 1-3, 6, 10-13 évad.


Az első 2 évad sokak szerint a legjobb, a 3-5. évad nagyon unalmassá válik és ezt oldják meg kb a 6. évadtól bevezetett újdonságokkal és itt történik először az 5 évad végén, hogy Ash egyszerűen Oak professzornál hagyja az összes eddig megszerzett pokémonját kivéve Pikachut. A 10-13 évad személyes kedvencem, igaz a rakéta csapat itt válik a legunalmasabbá. Ezután van egy reboot, eddig Ash karaktere folyamatosan fejlődik a 13. évadig és a 14. évadtól megint egy amatőr lesz. A 14. évaddal kezdődő Best Wishes széria sok újdonságot hoz, a rakéta csapat itt nem egy pancser, hanem normális ellenfél, de Ash útitársai nagyon idegesítőek, Iris és Cilan a 2 legidegesítőbb karakter a Pokémonban a legtöbb ember szerint, úgyhogy összességében lényegesen csökkent a színvonal. A 16. évadtól (XY széria) Ash karaktere nagyon hősiesre van megformázva és itt alakul ki a legszorosabb kapcsolata egy pokémonjával Pikachun kívül és egy lány útitársával. Sokak szerint az XY széria volt eddig a legjobb. A Sun and Moon széria, ami nemrég jött be szerintem nagyon elcseszett, erőltetett poénok, Asht újrarajzolták csúnyára és most már még fiatalabbnak néz ki mint eddig.


Na a kérdésedre visszatérve, Ash a 9 évad vége felé fogja el Aipomot (AG 179. rész.) Egyébként ahhoz képest nagyon jó a Pokémon anime színvonala, hogy kb csak a játékok népszerűsítése miatt jött létre, egyáltalán nem rossz más animékhez viszonyítva.

2017. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Basszus megnéztem a Sun and Moon openinget és tényleg kritikán aluli az új Ash megrajzolása, mint egy 12 éves kb :( Mindegy folytatom onnan ahol abbahagytam :D
2017. aug. 9. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A történet szerint egyébként az első résztől kezdve 10 éves Ash, mindenki azt várta, hogy idősödni fog, erre tessék, most még fiatalabbnak néz ki.
2017. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Esetleg a 13. évad megtalálható valahol felirattal? ;)
2017. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 13.évadot hol nézhetem meg??
2021. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak egy megjegyzés, az összes eddigi sorozatot egybevéve Asht igenis idősítették allítólaga. Legeslegvegén 13 éves lett.

Legalábbis ezt olvastam.


Mondjuk nem tudom,hogy újra keszték e azóta..

2022. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a 25 szezon alatt 4 év telt el.
jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!