Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen jó sztorival rendelkező...

Milyen jó sztorival rendelkező, happyend harcolós (shonen) animéket tudnátok javaslani?

Figyelt kérdés
Narutot láttam eddig. Első animém melyet végig néztem. Imádtam/imádom az itachis story miatt. Megfogott ez az anime dolog és újra érezni szeretném a borzongást amit a naruto nézése kozben éreztem. Tudnátok olyan (hosszabv kiterjedésü) animét mondani mely visszahozhatja eme érzést. A narutora azt mondják hogy jó de nem a legjobb. Én eddig el se mertem képzelni ennél jobb animét szóval ha tudtok olyan animét melynek jó a grafikája,storyja és némi romantika is van benne akkor kérem szépen írja már le és belekukkantok. Válaszokat előre is köszönöm :)

2017. aug. 18. 00:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hosszabbnak ajánlom a BLEACH-et, Soul Eater-t esetleg a Fullmetal Alchemist-et vagy Fairy Tale-t (indán fent van összes részük szinkronosan elvileg.) Tanácsként mondom, nem biztos hogy mindenkinél így van, a rövidebb kb. 30-60 részes animék hozták nekem vissza eddig azt az érzést fokozva amit anno. a Naruto vagy a Bleach tudott nyújtani: Akame Ga Kill!, Re:Zero, Beelzebub, Tokyo Ghoul. Ezek a személyes nagy kedvenceim.
2017. aug. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ami hosszabb és ilyesmi lehet az talán ahogy az előző is mondta az a fairy tail ,50-60 részes mindkét full metal alchemist az első a bölcsek kövének nyomában ez a régebbi és csak a manga elejét dolgozza fel a másik a brotherhood ami viszont teljesen a manga alapján megy mindkettőt ajánlott megnézni(de most tényleg a brotherhood olyan érzéseket képes kiváltani amit egyik másik anime se).Bár azt mondtad , hogy legyen jó a grafikája ez a kettő nem épp mai darab de én mindkettőt imádtam az egyik a yu yu hakusho (a szellemfiú) van teljesen magyarul és tök jó a szinkronja is a másik meg az inuyasha ez is van magyarul és ennek is jó a szinkronja. A dragon ball-t csak azért nem mondom mert annak nincs mély mondanivalója se igazán története. De ha szereted az epic verekedős dolgokat akkor mindenképp érdemes adni neki egy esélyt.
2017. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Shonen terén az One piece a legjobb de annak még közel sincs vége.
2017. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
accel world, 24 rész (ha a 24 elég hosszúnak számít számodra).
2017. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és esetleg tudnátok olyat ajánlani aminek komoly mondanivalója van remek storyval és nem shonen anime azaz nem harcolnak (annyit vagy semenyyit) .
2017. aug. 18. 13:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Attack on titánt tudnám ajánlani, engem az rántott vissza anime szeretetembe, de az még nincsen befejezve. A fullmetal alchemistet tudom ajánlani, psycho-pass a másik amit imádok és ajánlok.
2017. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
boku no hero academy
2017. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

My hero academia

Dragon ball Z

Dragon ball Kai (a Z filler mentes és manga hű változata és a látvány kicsit fel van újitva)

One piece még messze van a vége de a legjobb anime amit eddig láttam :D szerintem a nézése közben újra érezni fogod azt amit a narutonál :D

Hunter x hunter egyik leginteligensebb shonen amit eddig láttam :D karakterk jók és minden meg van benne magyarázva

Fullmetal alchemist:Brotherhood még nem néztem végig de eddig nagyon jó :D

2017. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kampfer 15 rész
2017. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
oooh a Death Note-ot el is felejtettem írni. :) perfect anime
2017. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!