Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Conosok, cosplayesek! Cosplaye...

Conosok, cosplayesek! Cosplayemhez rövid (fiú) paróka szükséges, viszont hosszú derékig érő dús (nagyon dús) hajam van, van valami módszer?

Figyelt kérdés
Van köztetek (cosplayes) aki szintén küzd hasonló gondokkal, esetleg van egyéb tippje, hogy hogyan oldhatnám meg a hajam felcsatolását, hogy a parókát fel tudjam helyezni? Szívesen fogadok bárminemű tippet vagy ötletet

2017. okt. 12. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Parókasapka alá be lehet gyömöszölni.
2017. okt. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Több fonatot készítesz a hajadból (szálkafonással, az laposabb), végig tűzdeled a fejedre. Erre rá jön a aróka sapka. A fenék alá érő hajamat így szoktam paróka képessé tenni.
2017. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia! Csatlakozom az előttem lévőhöz. Nekem is sokáig volt derékig érő hajam és én is befontam... csak én tobb kisebb tincsbe, rahuztam egy paróka sapkát és úgy aláfért.
2017. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos azóta még nem oldódott meg a problémám... Nekem tényleg extra dús és hosszú hajam van, de inkább a mennyiségével van dolgom.. befontam ahogy javasolva lett, és hátul, a tarkómnál sehogy nem fér be.. nem tudom rendesen ráhúzni a fejemre :(((( már arra is gondoltam hogy a fejem tetejére zselézem komolyan... nincs ötletem... Akkor most felteszem a kérdést, hogy esetleg még valaki valamiféle tipp, vagy segítség? Januári conra kellene :(
2017. nov. 23. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!