Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime kedvelők! Ti egyetértete...

Anime kedvelők! Ti egyetértetek ezzel a "20 legjobb anime" toplistával?

Figyelt kérdés

Itt a link: [link]


A videó szerint a magyar animések ezeket jelölték meg legjobb animékként:


20. Assassination Classroom

19. Re:Zero

18. Code Geass

17. Yuri on ice

16. Kuroko no basket

15. Mirai nikki

14. Haikyuu

13. One piece

12. Your lie in april

11. No game no life

10. One punch man

9. Fullmetal Alchemist Brotherhood

8. Sword Art Online

7. Noragami

6. Bleach

5. My hero academia

4. Tokyo Ghoul és Fairy Tail holtversenyben

3. Death note

2. Naruto

1. Attack on titan



Én őszintén szólva nagyon meglepődtem rajta, hogy a Tokyo Ghoul, Attack on Titan, Naruto, Fairy Tail hogy lehetnek ilyen előkelő helyen, hogy a Yuri on ice, Bleach és a SAO egyáltalán mit keresnek egy ilyen listán, hogy az FMA miért csak a 9. helyen van, amikor bőven lehetne feljebb is, a többi animével meg úgy vagyok (a Death note és a Code Geass kivételével), hogy jónak jók, de egy "legjobb animék" listán nincs helyük. Hiányoltam pl. a Steins;Gate-et, Gintamát, Hunter x Hunter-t, Cowboy Bebop-ot, Fate/Zero-t, Gurren Lagann-t, Kiseijuu-t, Madoka Magicát, Monster-t , amik inkább illenének egy "top 10/top 20 legjobb anime" listára. Ti hogy látjátok?



2017. dec. 30. 19:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Erről megoszlóak a vélemények, MO-n ezeket kedvelik a legjobban...én kedvenceim közül egy darab sincs itt :)
2017. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nálam is hasonló a helyzet...
2017. dec. 30. 19:31
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2017. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
Ha atnevezzük 20 LEGHYPEOLTABB ANIME LISTA - ra, akkor egyetértek vele! Amúgy nem. Vannak ezeknél mérföldekkel jobbak is. Vannak amúgy ebben a listában is jó darabok, de bőségesen vannak jobbak ezeknél.
2017. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Trevor. ***** válasza:
94%

Semennyire sem értek vele egyet, de legalább mutatja, hogy sokan nem vágynak többre egy akció-shounennél. De még így is előrébb kéne lennie a FMA:B-nak.


Nekem egy top 20-ban benne lenne a Clannad After Story és Steins;Gate mindenképpen.

De ha már ezt a listát veszem alapul, akkor is nevetséges, hogy jobb legyen az AoT mint a Death Note. Mirai Nikkinek meg nem hogy top 20-ban, hanem top 100-ban se lenne semmi keresnivalója.

2017. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább népszerűségi lista, mintsem ténylegesen értékelhető toplista. Azt tökéletesen megmutatja, hogy melyek a Magyarországon népszerű animék. Ha megnézed mondjuk MyAnimeListen a 20 legnépszerűbb animét (nem a legjobbra értékelteket), szerintem 90%-ban ugyanezeket az animéket fogod látni, csak más helyen.

Nyilván nem értek egyet ezzel a listával, de nem is nagyon zavar a dolog, mert tudom, hogy az emberek úgyis a kedvencükre szavaznak, és minél több ember látott egy művet, annál nagyobb az esély arra, hogy többen is megszavazzák.

2017. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok válaszolni, mert nem ismerem az összest, ami a kérdező általi listán szerepel, de a Bleach szerintem egy kalap szar és nincs helye ilyen listákon.

Illetve én rátenném a Cowboy Bebop, Trigun, Berserk és Parasyte the Maxim animéket is. Illetve na pl. a Naruto rajta van, akkor a Yu Yu Hakusho is ráférne.

2017. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
Ez a lista úgy szar, ahogy van. Talán egy cím megérdemli a TOP20-at, de a maradéknak még egy TOP100-ban sincs helye. De a bő fele még egy 500-as lista hitelét is alaposan megcsorbítaná. Meg egyáltalán ki a fäszom nézi az animegyetemet és ad hitelt neki?
2017. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

#6 ez nem a legnépszerűbb animék toplistája (most popular), tartalmilag a legtöbbet kedvencnek jelölteké (most favorited).

myanimelist.net-en az top favorit első 5 sorrendben:

1. FMA: Brotherhood

2. Steins;Gate

3. Death Note (micsoda véletlen :D)

4. One Piece

5. Code Geass

2017. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#9:

Direkt a legnépszerűbbeket írtam, mert a MAL-on legnépszerűbb animék és ez a lista több átfedést tartalmaz, mint a legtöbbek által kedvencnek jelölt és ez a lista.

Ugye itt 21 anime van, mert két 4. helyezett anime van.

A 21 animéből 8 a legnépszerűbb és a legtöbbek által kedvencnek jelöltek között egyaránt fent van. 5 csak a legnépszerűbbek között van, 2 pedig csak a legtöbbek által kedvencnek jelöltek között. 6 nincs benne a MAL-on a Top 20-ban egyik kategóriában sem (igaz, egy picit csaltam, a SAO, CG, Naruto évadait csak egyszer számoltam be a MAL-os listán).


Ha úgy értetted, hogy ez a lista a MAL általi legtöbbek által kedvencnek jelölt listával egyezik meg, csak magyar viszonylatban, akkor viszont igen, maximálisan igazad van, ez esetben kicsit félreérthetően írtam először.

2017. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!