Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Viasat6 miért adja le a...

A Viasat6 miért adja le a Yu-Gi-Oh! Zexal-t, miközben még a Yugioh - Az öt sárkányt sem voltak képesek NORMÁLISAN levetíteni?

Figyelt kérdés

Az imént olvastam, hogy a Viasat6 április 2-től le akarja adni a Yu-Gi-Oh! Zexal-t. Még a Yugioh - Az öt sárkányt sem voltak képesek NORMÁLISAN levetíteni, mit akarnak ezek Yu-Gi-Oh! Zexallal? :D


[link]


Esküszöm, ezek a televíziós "szakemberek" mindig képesek magukat überelni hülyeség terén. :D Nem csodálom, hogy már kidobtam a francba a televíziómat a lakásból. :D



2018. márc. 29. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Na lesz Yu-gi-oh Zexal is? Ezt majd meg kell néznem, Szerintem a nézett is beleszámított hogy ki hányan nézik az Öt sárkányt, de lehetséges nem sokan nézték, Nekem alapjából semmi bajom nincs a szinkronokkal, Hamarosan az Arc-v is le lesz adva, Ha már a Dragon ball super is vetítik , lehetséges hogy hamarosan újra lesznek régi szinkronos animék, pl a Conan a detective is újra szinkronizálják majd, erre szokták mondani az új kor hajnala jön a magyar szinkronos animékre..
2018. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Yu-Gi-Oh! 5D's-ből csak ennyit kaptak a külföldi forgalmazótól, szóval többet nem tudnak vele kezdeni. A többi epizódot nem forgalmazták.

Inkább az a kérdés, hogy ha a Viasat úgyse tudta megszerezni a teljes sorozatot, miért vágtak bele egyáltalán, miért nem kezdték inkább a Zexal-t.

2018. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!