Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Kuroshitsuji/Black Butler...

A Kuroshitsuji/Black Butler anime és manga mennyire különbözik?

Figyelt kérdés
Jelentősen eltér a cselekmény? Ha eltér, miben? Az első évadot láttam eddig, és olvastam pár helyen, hogy a mangában máshogy volt pár dolog, szóval kíváncsi lettem. :)

2018. máj. 26. 00:29
 1/1 anonim válasza:
100%

Az első évad csak a feléig mangahű, utána saját utjára indult.


A második évadnak már semmi köze az eredeti történethez.


Utána jön a book of circus, majd a book of murder és a book of atlantic, amik már teljesen a manga alapján készültek.


De én azt tudom ajánlani, hogy inkább előbb csak a mangát olvasd az elejétől, csodásak a mangaka rajzai egy idő után ahogy fejlődött (ha jól emlékszem a book of murder rész körül , ami kb a 44-47.fejezet, onnantól nagyon sokat és jó irányba haladt a rajzolása, most a 143.fejezetnél tart és gyönyörű).

Animeaddicts-en fenn van magyarul a 114.fejezetig, és mivel kicsit lassan (1fejezet/hónap) fordítja az egyik fordító csapat, így elkezdtem onnan ahol tartanak, hogy aki olvasni akarja magyarul, annak ne kelljen annyit várnia.

2018. júl. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!