Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A detective conan-t érdemes...

A detective conan-t érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Gyermekkorom nagy animéje volt,viszont hallottam,hogy kb semmit nem halad a történek és rengeteg fillér részt raktak bele.


Ez a "pletyka" mennyire fedi a valóságot?


Illetve mind a 800+ részt érdemes megnézni belőle vagy nem?



2018. jún. 15. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok tanácsot nem tudok adni erről mert én csak addig néztem amíg szinkronos volt valahol az 50 körüli reszekig. Sztem ha most épp nyári szuneted van és nem tudod mit csinálj akkor nem rossz idő töltés végig nézni pl láttam részleteket régebben hogy elvileg a főszereplők osszehazasodnak és arra én is kíváncsi vagyok hogyan jutottak el odáig. Ugye a kisfiú vissza nyeri eredeti valós testét ha jól emlékszem
2018. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekelne..remélem azért valaki lefordítja a részeket,hogy tudjam nézni.
2018. jún. 17. 23:21
 3/4 anonim válasza:

Az, hogy sok a filler, alapjaiban igaz, viszont azokat kitudod kerülni. Itt feltüntetik, melyik filler és melyik nem: [link]

A történet igazából hasonlóan halad mint a magyar szinkronos első 50 részben, nem gyorsabban. A hangsúly az eseteken van, viszont haladás bőven van.


Jelenleg magyarul talán a 315-ig van fordítás, uraharashop oldalán illetve a [link] oldalon, azt hiszem elvétve fillerekkel.

2018. júl. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nézem (28. résznél vagyok)

Nekem terszik, bár eddig nem váltott ki olyan rajongásd, mint az FMA B, Kaleido Star, vagy Yu Yu Hakusho- de tetszik. Egy próbát megér! ☺️

2018. júl. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!