Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animet ajánlanatok...

Milyen animet ajánlanatok nekem? (Többi lennt)

Figyelt kérdés
Az eddigi anime sorozat amit “végig” néztem az az Attack on titan volt . Keresgettem több anime fele mert iszonyatosan tetszik az a sorozat . De még csak olyat se találtam ami megközelíti . Vagy nem ís fogok mert az attack on titan a legjobb és attól csak lejjebb van ?

2018. aug. 25. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Blood C
2018. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó fantasy/harcolós animét keresel, akkor a Fullmetal Alchemist: Brotherhood-ot ajánlom. Valamennyire hasonlít az AoT-re, ráadásul szerintem jobb is (kedvelhetők a karakterek, nincs benne hatásvadászat, jobban fel van építve a történet stb.)
2018. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, hol keresgéltél, mivel az Attack on Titan a közepes szintet is csak alulról súrolja meg. Persze, ha ilyen Tokyo Ghoul meg Akame ga Kill féle szörnyszülöttekkel próbálkoztál, akkor el tudom hinni.
2018. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Első kettőnek köszi utánna nézek . A harmadiknak : ha az AoT ennyire középszerű akkor miért nem mondtál egy jobbat se ??
2018. aug. 25. 17:13
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Mert ha szerinted az a csúcsok csúcsa, akkor úgyis olyan elbäszott ízlésed van, hogy nem tudsz jobbat értékelni.
2018. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Aha , hat azokhoz a hányingerekhez képest nagyon is úgy tűnik hogy az volt . De gondolom valami hentai fan p()cs huszár vagy .
2018. aug. 25. 18:49
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

"valami hentai fan p()cs huszár vagy"


Honnan jött ez? Hentai közt kerestél jobbat? Hát egészségedre, ott biztos megtalálod a szinted.

2018. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, 74%-os válaszoló, de mindenkinek tud fejlődni az ízlése, szóval nem kéne felsőbbrendű emberi lényként viselkedned, csak mert neked a saját bevallásod szerint jó ízlésed van, míg a kérdezőnek nem. Attól, mert neki tetszett az Attack on Titan, még nem válik automatikusan emberi hulladékká, akit egy darab szemétként kell kezelni és "mert miért ne" alapon a torkának ugrani. Én sem tartom jónak azt az animét (második válaszoló vagyok), de a kérdezőnek tetszik. És akkor mi van? Nem ettől lesz vége a világnak. Szapulás helyett inkább ajánlhattál volna neki valamit a végtelenül hosszú listádból, ha már annyira elitnek és kulturáltnak tartod magad.
2018. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló megint bebizonyította hogy egy értelmes , inteligens ember :) ment a zöld ujj
2018. aug. 25. 22:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Pontosan mi hasonlítson benne? A szörnyek? A téma? A karakterek? Kezdésnek én a Fate-et vagy a Mirai Nikki-t ajánlom. És sose mondd, hogy x anime a legjobb mert mindig lesz jobb! Ne 5-10 anime után dönts, hogy ez a legjobb.
2018. aug. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!