Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kpop, anime és ázsia-fanok!...

Kpop, anime és ázsia-fanok! Érdekelne egy youtube-csatorna ezekkel a témákkal? :3 (többi lent)

Figyelt kérdés

a videóim között lennének:


- fan-teóriák (mind anime, mind kpop),

- outboxing-ok (pl. szépség-csomag Koreából,Japánból, stb.),

- paródiák, pl. a BTS - Fake Love vagy az iKON - Love Scenario klipjét, egy-egy bandát, pl. Blackpink vagy GOT7, de akár animéből is csinálnék (a Boku No Hero Academia-ra csak rá kell nézni, istenem, olyan cuki és mégis olyan jó paródia-alapanyag :")

- reakció-videók (egy-egy legújabb klipre, ebből nem lenne sok),

- tutorial-videók (pl. koreai/harajuku stílus tutorial, anime-kisokos),

- TOP 5 vagy TOP 10 (pl. top 10 anime misztikus kategóriában, top 5 őrült fan-támadás a kpop-dormokban)

- dorama-ajánló (havonta)

- kpop-anime-lifestyle trükkök (pl. hogyan jegyezzünk meg gyorsan egyes szavakat animékből, kpop-szövegekből, milyen zenéket/sorozatot ajánljunk olyanoknak, akikkel szeretnénk ugyanúgy megismertetni a kpopot/animét)



persze ez így lehet soknak tűnik elsőre, de én ezeket fontosnak tartom, hogy leírjam a csatorna tematikáját.


a videóim paródiás, humoros hangvételűek lennének, és igényesen lennének megvágva (már amennyire tőlem telik, kekekeke :3). kimennék mondoconra, de ez szerintem már részlet-kérdés.


ötleteket és véleményeket (jót, rosszat egyaránt) szívesen fogadok!


15/L



2018. okt. 23. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne egy ilyen csatorna. Ha írsz privátban több mindent is tudok tanácsolni.
2018. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó ötlet,én személy szerint örülnék neki,főleg teóriás videóknak,mert a legtöbb mind angolul van és hát nem a legjobb az angolom,meg amúgy is nem vagyok jó ilyen MV elemzésekben...🤣

A többi ötlet is tetszik,én imádom a doramákat,de sajnos a legtöbbet már láttam így néha elég macerás az elváraimnak megfelelőt találni,szeretem a dorama ajánló videókat.😊

Ha tényleg megvalósítod akkor szívesen feliratkozom rád,sajnos elég kevés Kpop-al foglalkozó magyar csatorna van...

2018. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsinálod csapass nekem egy linket, feliratkozom:DDD
2018. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Uuuu igeeen😍szerintem amúgy is hiány van a magyar kpopper videókból, úgyhogy csapasd;)) Küldj majd linket nekem iss^^
2018. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*videósokból
2018. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Persze! ^^

De ne csak a felkapott animék és bandák legyenek! :)

2018. okt. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
# 2 Vagyok,nekem is mindenképpen küldj majd egy linket,ha tényleg megvalósítod 😊
2018. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 LittleMonster270 válasza:
100%
Nagyon jó ötlet!!Ha megvalósítod,nekem is küldj majd linket kérlek!:)
2018. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék neki! ^^

Mind anime, mind kpop terén érdekelt vagyok. A doramák világa még nem vonz annyira, de lehet, hogy megnéznék párat ha tényleg igényes ajánlólenne belőlük. Imádom Japánt, Koreát, és úgy az ázsiai kúltúrák nagy részét, szóval ha összejön akár csak egy vidi is, csatlakoznék a "küldj linket" csopihoz :D

Sok sikert^v<

2018. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hajrá, én drukkolok, de ide is küldd be a csatornád nevét!!! :D


16/L

2018. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!