Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Star Wars Resistance milyen...

A Star Wars Resistance milyen sorozat?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki látott már belőle részeket? Azt olvastam a neten hogy borzasztó, tényleg így van? Illetve mennyire "animés" az animáció?

2018. nov. 1. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
nem ismerem,de a 6 éveseknek készült lázadókat elég nehéz lenne alulmúlni.
2018. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mint mi borzasztó? Mint Star Wars sorozat, na úgy vállalhatatlan, anélkül nem is lenne olyan borzalmas, csak egy átlagos rajzilmsorozat volna. Viszont ha a Rebelst gyerekesnek tartották akkor ezt simán bölcsődésnek lehet hívni.

Én csak az easter eggek miatt nézem, látsz benne régi rohamosztagos sisakot viselő karaktert, házilag megbuherált A-winget, egyik részben egy régi szeparatista hajót. Kb. nekem ez volt eddig benne az érdekes.

2018. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es! Hú, de nem vagy képben, a Rebels egy 18+-os háborús lélektani dráma a Resistace idiótáihoz képest.
2018. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ANNYIRA azért nem borzalmas, igen, fiatal gyerekeknek készült (naagyon fiataloknak..), viszont azt a hihetetlen gyűlöletet nem érdemelte meg amit kapott szvsz, youtubeon valami eszméletlen gyűlölethullám zúdúlt rá, 10 ezer like és 150 ezer dislike.. szerintem ez a Disney folyamatos mellényúlásai, idiotizmusa miatt kitört feszültség miatt volt. Mondom, nem jó a sorozat, egyszerű gyerekmese, de ANNYIRA nem rossz, mint amennyire mondják.
2018. nov. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
tipikus Disney. Szerintem ezzel mindent elmondtam.
2018. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Emily ***** válasza:
Ha betudod, hogy gyerekműsor, akkor nem nézhetetlen, de kétségkívül gyermeteg a stílusa, humora, szereplői, ráadásul sokszor nincs rendes cselekménye, csak annyi, hogy hősünk egyik kalamajkából a másikba keveredik.
2022. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Emily ***** válasza:
Kiegészítés: végignéztem a sorozatot, és a végéig rengeteget fejlődik, egészen jó finálét kapott és szépen össze is kapcsolták Az Ébredő Erő fináléjával.
2022. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!