Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok chibi tsunderés...

Tudnátok chibi tsunderés animéket ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan romantikus animéket keresek, ahol a főszereplő lány alacsony, és ha lehet tsundere.

Amiket eddig láttam, és tetszettek:

Shakugan no Shana

Hidan no Aria

Toradora

Zero no Tsukaima(most nézem)

Hayate no Gotoku(még nem láttam, de tervben van)


Igazából annyit láttam már, hogy fel sem bírom sorolni, de imádom Kugimiya Rie hangját, szóval főleg ezek maradtak meg. :D Esetleg ha tudnátok még hasonlókat ajánlani, akkor nagyon hálás lennék! Bármilyen tsundere anime(nem muszáj chibi, csak vicces legyen :D ), ami romantikus, és happy end-del végződik, jöhet bármilyen mennyiségben! Fantasy, slice of life, bármi jó. Akár horror is, csak ne haljon meg egyik főhős se a végén, mert attól nagyon depis tudok lenni! XD A Charlotte még nagy kedvencem.


Előre is köszi a válaszokat! :D



2018. dec. 23. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Jó tsunderés animék:


Steins;Gate

Inu x Boku SS

Fullmetal Alchemist

Toaru Kagaku no Railgun

Fate/Stay night Unlimited Blade Works

Neon Genesis Evangelion

Full Metal Panic

Fruits Basket

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu

Lucky Star

Nodame Cantabile

Bakemonogatari


Mondjuk az ezekben az animékben található karakterek nem a tipikus alacsony, 10 évesnek kinéző, sipítozó, ok nélkül agresszív, hálátlan tsundere sztereotípiák. (Khm... annak a Louise nevű förmedvénynek lassú és fájdalmas halál járna ki. Szerencsére nem én vagyok az egyetlen, aki úgy gondolja, hogy egyáltalán nem vicces meg cuki, hogy valaki rendszeresen péppé veri azt a személyt, akit elvileg szeret.) De szerintem ez jó dolog, mert fontos egy karakterben, hogy ne két dimenziós legyen és a személyisége túlmutasson azon a kifejezésen, hogy "tsundere".

2018. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem inkább a hálátlan tsunderék jönnek be, de ezekre is sort kerítek majd egyszer. :D Köszi a választ, jöhetnek még! :D
2018. dec. 23. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Gosickban a főszereplő lány :D nagyon imádom, szerintem neked is tetszene
2018. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt még nem láttam, de amúgy az a következő, amit meg fogok nézni! :D Köszi! :D
2018. dec. 31. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem ^^
2018. dec. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!