Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon ball super lehetséges...

Dragon ball super lehetséges folytatásairól mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Előszőr is a formákra lennék kiváncsi nos még mindig nem válágos ,hogy a super saiyan Rose erősebb mint az ssj blue?

A SS Rose az kb melyik formával van egy szinten? SOk helyen olyat halottam ,hogy a db gt-s super saiyan 4-el. De olyat is halottam ,hogy Trunk-nak az ssj rage formája az lett volna az eredeti ssj4, ez lett volna az amit goku nem tudott el érni mikor buu ellen harcolt ssj3-nál erősebb formába akart lépni...


Ti mit gondoltok?

Illetve szerintetek mi lesz a folytatása? A DBS-nek , gondolom broly. Mikor folytatják megint? De az utána lévőkre vagyok kíváncsi pl Zamasut még vissza hozhatják a sorozatba? Illetve kíváncsi leszek ,hogy frieza, felnőtt goten,felnőtt trunks, uub kapnak e több szerepet, leginkább gotent nézném meg majd a legerősebbnek mert a db gt-be is tisztára le van gyengítve valami főgonosz ellen mehetne valami sajátos formával. Kiváncsi vagyok ,hogy ugyebár c17 a super 131-ik részében azt kivánja, hogy hozza vissza az eltörölt univerzumokat. Akkor mostmár megint 24 univerzum lesz? Mert Whis az egyik részben mondta gokuéknak ,hogy 24 univerzum volt eleve de zeno 12-öt el törölt anno. És akkor gondolom vissza kerűlnek ők is kiváncsi vagyok. De az 1,5,8,12 univerzum is remélem kap majd "szerepet"! Illetve kíváncsi lennék az új formákra, hogy valami ssj green-t vagy ssj white-t el ér e valaki? Mert nekem az Ultra ösztön nem adja! Meg ,hogy a végén goku erősebb lesz e mint Zeno? Mondjuk el érné a super Saiyan Omni God-ot ami nem kánon még. És mondjuk túllépi és el is ér egy új formát, és fokozza még kaikennel is. Meg Broly is gyanítom ,hogy gokuékhoz fog állni mert elvileg ő nem gonosz. Nem azért harcol mert akar, hanem mert harcolnia kel. És ha el érné mondjuk a Legendary Super Saiyajin Blue-t akkor az erősebb lenne mint ,mondjuk goku új formája? Ti mit gondoltok?

Még mielőtt azt mondanátok ,hogy ss omni god-ról még nem halottatok anime war-ba van ez az a forma: [link]



2019. jan. 20. 19:20
 1/10 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok Goten-re. Nem tartom véletlennek, hogy ő már olyan fiatalon ssj1-be tudott változni. Én azt tudom elképzelni, hogy Goku valójában isten, és hogy a főangyal az ő angyala. Én Brolyt csak a sorozat legvégén tudnám elképzelni, hogy Gokuék mellé áll, mert Broly nagyon erős, és ő mindenkit legyőzne simán, így ha Gokuék mellé állna, akkor unalmas lenne az egész. És Szerintem is jó lenne Goten Trunks és Gohan vissza hozatala. Pl Goku és Vegeta egy másik univerzumban segítenek, addig egy teljesen másik ellenség a Földet fenyegetné, és itt jönnének képbe a gyerekek vagyis Gohan Goten és Trunks. Akik az Univerzumok nagy tornája óta sokat nőttek, és keményen edzettek. Trunks pl eléri a Rage szintet amit továbbfejleszt. Gohan az Ultimate szintet fejleszti tovább ez idő alatt. Goten meg meglepetés lenne, de szerintem hasonló kéne Trunks-al a fúzió miatt. De az is lehet, hogy ő olyan mint az Apja, hisz kiköpött mása. Szóval jó lenne folytatni az egészet. De majd kiderül. De én valahogy így képzelem el. És mondjuk Goku lesz majd Zeno utódja, mert őt legyőzik.
2019. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Adom a válaszod! Lehetséges , hogy trunks eléri a Rage szintet majd az tovább fejleszti valami érdfkesebb formára! Gohan esetleg tovább fejlődik ssj white-ra! Ami sokkal erősebb lenne mint a mui! Goten meg ugyanabba az irányba fejlődne mint goku meg mint esetleg vegita! De sajna még a broly moziba sem lettek egy kicsivel sem idősebbek! Illetve Broly nem tudna bárkit legyőzni, ha csak át nem változik

ő is mondjuk ssj god-ba vagy blue-ba! És neki egyenlőre a Lssj formája van meg ami! Szerintem egy kicsivel lehet erősebb mint az ssj2! Így pedig , olyan erős lehet kb mi t mui goku! Illetve kiváncsi vagyok arra , hogy démonok lesznek e a sorozatba! Illetve az nem hagy nyugodni ha ssj5 lett volna, akkor elvileg az erősebb lett volna mint az ssj blue , szerintetek !? db af illetve absalonba van ssj5!

2019. márc. 13. 10:53
 3/10 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Hát szerintem az ssj5 olyan erős lenne mint Vegita sötétkék formája. Annyi hogy ugye jobban néz ki. Ugye az af és az absalon fanok által létrehozott történet. Egy alternatív világ. Aztán kitudja hogy a végén nem e egyesítik a 2 szálat. Nem lenne rossz de az már a heroes történet lenne inkább. Egyébként az ultraösztön nem csillagharcos szint, mivel az angyalok meg az istenek is képesek rá. Úgyhogy szerintem a blueból kell tovább gondolkodni. Illetve én nem a whiteba gondolkodok. Ha megint csak a hajszín változik az már unalmas lenne. Valami hasonlóra tudnék gondolni mint az ssj4 vagy ssj5. De ugye ez farok nélkül lehetetlen. Úgyhogy, jelenleg átváltozásban Vegita vezet a sötétkék formával. Goku max a kaiokennel veheti fel a versenyt. Aztán kitudja mi lesz de én nagyon várom.
2019. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudtommal a ssj blue-nak 6400X-es a szórzoja! Az ssj5-nek akkor szerintem 700-7500x lenne! Az ssj blue 2-vel (evolded) pedig azssj6 vetekedne! Sajnos a golden oozarus átváltozásokat nem fogjàk be tenni a sorozatba, meg sajnos az ssj omni god-ot se! De igen a hajszin változás már kevés lenne! ssj green se lenne már jó broly meg kale miatt! Esetleg akkor ha valamivel fel dobnák! És tudom , hogy az ultra ösztön nem saiyan szint. Ezért gondolom azt , hogy goku isteni szinten fog tovább fejlődni. És valami omni-hoz hasonló formát kap, remélem! Vegita pedig saiyan szinten, de ő is kaphatna valami fantázia átváltozást!
2019. márc. 13. 14:55
 5/10 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Hát jó lenne. Meg az is hogy majd a Z-t meg a sima Ballt is majd megcsinálnák új animációval folyékony rajzzal stb. Nagyon jó lenne. Meg normális felirat minden. Nekem a super szinkronja nem nagyon tetszik. Lippai hangja nem olyan mint régen. Sajnos. Úgyhogy eredeti a legjobb, de jó lenne majd egyszer Pl 20 év múlva egy reboot az egész sorozatra. És akkor folytatnák még. Stb stb.
2019. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Egyébként is a rebootok világát éljük jelenleg. Majd pont egy olyan animét hagynak aki amit fél világ szeret. Hülyék lennének. 😂 😂 😂
2019. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Vegeta is fejlődhet tovább nyugodtan isteni szinten. Sőt én azt képzeltem el hogy a csillagharcosok lesznek majd az új istenek mert Billst és a többi istent legyőzik. És akik őket legyőzték azokat meg a csillagharcosok győzik le. Így lesznek ők az új istenek. Viszont akkor Gohannak és Trunksnak is isteni fejlődés felé kéne menni. Plusz még ott van Gohan lánya Pan. Illetve Vegeta lánya is. És velük is lehetne kezdeni valamit. Mint főszereplő női csillagharcosokkal. Piccolo Krilin Tien Yamcha meg c17 és c18 és Krilin lánya is ultraösztönt használna. Szóval nagyon sok minden lehetne. Aztán lehet hogy be lesz hozva az ssj5 ssj5 ssj6 szint is. Mert az is lehet hogy az ssj blue csak egy átmeneti szint az ssj3 és az ssj4 között ahogy a gtben az oozaru volt. Szóval bármi lehet. Meg c17 és c18 elérheti a super szintet ahogy a gtben is. Szóval bármi lehet. De én nagyon várom. Meg egy rebootot is.
2019. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Most így végiggondolva a dolgot, szerintem is beleírhatnák Brolyt a sorozatba.
2019. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Illetve a Rebootnál egy teljesen új szinkront is el tudnék képzelni. Meg jó lenne ha Goku Gohan és Goten is okos lenne.
2019. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
És a remastered/reboot végig folyékony rajzos lenne. Azt nagyon adnám.
2019. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!