Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon ball-ba ha lett volna...

Dragon ball-ba ha lett volna ssj5 erősebb lett volna Super Saiyajin blue-nál?

Figyelt kérdés
Azt tudom ,hogy a af mangába ,meg az absalonba volt ssj5. De az elvileg a Super Saiyajin Rose-val van egy szinten. Ami azt jelenti erősebb mint a blue. Viszont elvileg a Super Saiyajin 4 gyengébb mint az ssj god. Tehát nem hiszem ,hogy a 2 forma között akkora szakadék lenne erőben. De akkor ez azt jelenti ,hogy a Super saiyajin 5 elég lett volna Black Goku meg Beerus ellen is és gokunak nem is kellet volna Ultra Ösztön , Vegetának pedig a Super Saiyan Beyond Blue 8Evulotion) mármint a sőtétkék forma amiről azt tudom ,hogy az meg a sima ultra ösztönnel egyenlő majdnem. És utána pedig jöhetett volna kicsit később az ssj white omni god mondjuk broly ellen! Tudom az ssj5 nem is kánon ahogy az ssj4 sem. Bár nem is vagyok benne biztos ,hogy az ssj5 pontosan milyen erős. Aki tud valamit az ssj5-ről ,hogy milyen volt attól várom a válaszokat! Elivleg ez lett volna az ssj5: [link]

2019. jan. 25. 14:30
 1/1 anonim válasza:
Hát igazából lehetséges hogy nagy legyen az erők közti különbség a két formánál mert pl az ssj és az ssj2 között is elég nagy a szakadék, amígy az ssj3 nem sokkal erősebb az ssj2-nél(de azért jelentős a különbség). Szóval el tudom képzelni hogy az ssj5 felér egy kék formával, bár ez is a tervezőtől függ. Van aki szerint már az ssj4 is az ssjb szintjén van (pl a super dragon ball heroesnél). De én úgy képzelem hogy egy rosé szintjén nincs, de az ssj5 azért erősebb valamivel az ssjb-nél.
2020. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!