Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek a Kenja no Mago-hoz...

Ismertek a Kenja no Mago-hoz hasonló animét?

Figyelt kérdés

2019. jún. 16. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Hatszázhúszmillió olyan van. Minden szezonban fut legalább egy, de inkább több.
2019. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

A lényeg, hogy van ez a nagyon elterjedt kategória, az úgynevezett isekai (magyarul másik világ), aminek lényege, hogy főszereplőnk valamilyen módon átkerül egy másik, sokszor fantázia/RPG szerű világba és ahhoz alkalmazkodik. A Kenja no mago is ebbe a kategóriába sorolható (habár ennél csavartak egyet rajta). Minden szezonban van legalább egy isekai (pl előzőben Tate no Yuusha no nariagari, az azelőttiben az SAO Alicization), de pl a személyes kedvencem a Re:Zero és még néhány példa rá: Shoujo senki, KonoSuba, How not to summon a démon lord, Overlord, stb...


Remélem tudtam újat mondani, segített ez a válasz

2019. jún. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt tudtam, hogy egy isekai, meg hogy az micsoda. Hangulatában hasonlóra gondoltam (pl a Tate no Yuusha, meg ez sztem eléggé távol átt egymástól)
2019. jún. 17. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Isekai wa Smartphone to Tomo ni.
2019. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
szintén 2018-as mint az isekai maou meg stb; a személyes kedvencem; Tensei Shitara Slime Datta Ken. + még az Overlord, és az ilyenek amik isekai és a fõszereplõ nagyon erõs a màsik vilàgban, mint még a Knight's & Magic. + Még a màsik kedvenceim: Detektîvezõs mint a Detective Conan + Hàrem animék + Romance. De elsõsorban az Isekai mindenek elõtt. viszont van egy baj. Az Animàtorok ùgy döntöttek kihoznak egy 2.évadot a Re:Zero -bol. Nos... Remélem jobb lesz mint az 1.évadja. ja és vàrom a 2.évadjàt a Tensei shitara-nak ami elvileg 2020-ban jön ki + a Nanatsu no Taizai 4.évadja is akkor jöhet ki elvileg. Na ennyit az Info megosztàsrôl. Remélem segîtettem :)
2019. jún. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!