Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az One Punch Man rejtett...

Az One Punch Man rejtett karaktere valóban erősebb lehet Saitamánál is?

Figyelt kérdés

Ugye van az S osztály 1.helyén lévő hős,Blast,akiről szinte semmit nem tudunk.A webcomicban van egy rész,amiben Tatsumaki elmondja,hogy Blast miatt lett hős,mert megmentette évekkel ezelött.


Vannak ilyen fanmade elméletek,miszerint Blast olyan erős vagy akár erősebb is,mint maga Saitama.Vagy hogy Blast lenne Saitama apja vagy legalábbis egy rokona.



2019. júl. 2. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
jó kérdés... Egyenlőre csak találgatni lehet, de szerintem nem lehet olyan erős mint Saitama, mert még megvan a haja... :) Viccet félretéve kicsit elcsépelt lenne, ha saitama mellé behoznának még egy "limiter" nélküli karaktert, de ez az irón áll, eggyenlőre sokat sajnos nemtudunk.A kérdésre visszatérve, tekintve hogy Saitama "eltávolította a limiterjét" azaz elvileg korlátlan potenciálja van, maximum vele egyerős lehet Blast és nem erősebb.
2019. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyira biztos nem erős, mert nem tudta elintézni Centichoro-t, míg Saitamának egy ütés volt. De valami csavar biztosan lesz Blast-tal kapcsolatban a sztoriban.
2019. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Centichoro példája azért nem jó, mert az esetében nem Centichoro megölése, hanem a "befogása" volt a feladat. Nem biztos, hogy Centichoro megúszta volna ha Blast azt a parancsot kapja, hogy ölje meg. Viszont szerintem maga a tény, hogy elvonult a nyilvánosság elöl jelnentheti azt, hogy ő is eljutott arra a szintre, hogy már unalmasak neki a harcok.
2019. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudtam, hogy csak el akarta fogni. Ha jól tudom, Saitamához hasonlóan Blast is csak hobbi szinten volt hős. Erősen kétlem, hogy rokonok lennének, szerintem jóval nagyobb csavar lesz a dologban.
2019. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De, Elder Centepide példája pont hogy jó. Ha Saitama el akarta volna fogni, nem lett volna semmi gondja vele,viszint Blast nem tudta elfogni.
2019. júl. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

hát ahogy az animében keresem a választ nekem 3 dolog derült ki az egyik az, hogy saitama azért enyire eős mert az agya 100 százalékát hasznja ez a logika szerint más is lehett ilyen erős.

a másik az amiért nem lehett blast erősebb nála, hogy ha belegondolunk amikor saitama meg geros elmenek a hős tesztre ugy mond akor mondják hogy uj rekordot álitott fel saitama a felmérésen.

és végül amikor boros al küzd saitama akor emlit 1 jóslatott amiben az van hogy egy távoli bolygón talál valakit akivel egyszinten küzdhet vagy valami ilyesmit mond, szerintem nm saitamára gondolt a joslatt mert ellene semmi esélye nem volt eszt ő is elmondta.

Vagyis Saitama az erősbb szerintem

2019. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Saitama és Blast még lehet, hogy egy és ugyanaz. Eleve Saitama miatt alapították a hősegyletet mert megmentette még gyengébb koràban egy milliárdos fiát. Sok év eltelik ott. Gyanús, hogy közel lakik a szörnyekhez, és túl erős. De majd kiderül.
2021. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

SPOILER

SPOILER

SPOILER


Utolsó, mire kb kiírtad a választ ki is jött az új manga fejezet.


[link]


Igazából már a Webcomicban is cáfolva lett a Saitama=Blast teória azáltal, hogy egy visszaemlékezésben, az akkor már felnőtt Blastot mutatták, ahogyan segít a még gyerek Tatsumakin.

Tekintve Tatsumaki a jelenben 28 , Saitama pedig 25 ez eléggé lehetetlen lett volna.

2021. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!