Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok írni olyan vicces...

Tudnátok írni olyan vicces animét aminek a főszereplője egy anti-romantikus, érzéketlen férfi?

Figyelt kérdés

Sok animét láttam, de nagyon ritkán tudok együtt érezni a főszereplővel, mert min. 10/9 vicces animének az egyik fő témája a szerelem és a melles-segges lányok. Mivel én is anti-romantikus vagyok (vagyis az eddigi 21 életévem alatt még nem voltam szerelmes, és nem szeretném, ha jönnének néhányan a "későn érő vagy" témával. Nem fogok rájuk reagálni), így jobban tudnék együtt érezni a főszereplővel, ami azért eléggé jó pont lenne a szemszögömből, mert eddig nem igazán tudtam (akár animéről van szó, akár nem, de most maradjunk az animéknél). De ha a főszereplő direkt kerüli a párkapcsolatot, még az is belefér. Gondolom nem fogok sok választ kapni, de aki tud segíteni, annak előre is köszönöm! :)

(Trollok maradjanak a híd alatt!)



2019. júl. 5. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Hmm talán a 3D Kanojo, Itazura na kiss

Most hirtelen ez a kettő jutott eszembe.

2019. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Full Metal Panic

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge

2019. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sakamoto desu ga?
2019. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e

2019. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! Aki esetleg tud még ezeken kívül, az írhat :)
2019. júl. 6. 13:25
 6/6 anonim válasza:
55%

One punch man

Vicces, de semmi párkapcsolat vagy ilyesmi

2019. júl. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!