Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek jó Lysandré x Castiel...

Ismertek jó Lysandré x Castiel fanfiction-ket?

Figyelt kérdés

(Hosszú, felesleges rizsa, nem muszáj elolvasni, ha nimcs kedved. :D )


Nagyon rá állt az agyam erre a két fiúra, de nem igazán találok róluk bármi értelmeset magyar nyelven. De még valami dögös fanart sem került a szemem elé róluk már egy jó ideje. 😣


Ennek fényében még is szeretnék magyar esetleg angol nyelven olvasni róluk, de nem igazán tudom, merre keresgéljek.


Olyan történetet szeretnék olvasni, amit egy tapasztaltabb, kiforrottabb stílusú író írt meg, aki bármelyik szerepbe is kényszerítette a fiúkat, azok megtartották a férfias identitásukat. (Tehát nem kapták meg a tipikus "uke tulajdonságokat". :D )


Történet szempontjából pedig határ a csillagos ég. Jöhet AU, jöhet erotikis sztori, de jöhet olyan is, ahol egyik-másik vagy mindkét fiú párkapcsolatban él egy-egy nővel, de még is kialakulnak egymás iránt romantikus érzelmek. Szóval jöhet bármi, csak legyen jó. :D


De ha ismertek kacifántos, izgalmas MCL - s történetet, más főszereplővel/főszereplőkkel, azoknak címét is hálaval fogadom. 😌


Köszönöm annak, aki ajánl valamit.⚘



2019. júl. 26. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem nagyon kerestem még rá erre a két cukorra együtt, de annyit mondhatok, hogy most felcsigáztál, hiába hagytam abba az Amour Sucrét- imean a Csábításból Jelest :)


ao3-on mindig érdemes nézelődni, jó mókát a mazsolázáshoz


[link]


még ajánlani nem tudok, de ha találok, mindenképp szólok, ha jó~

(vagy ki tudja... talán kedvet kapok írni egyet...)


Remélem segítettem, ha nem, addig is jó mókát a keresgetéshez. (Ha te találsz előbb jót, én is szívesen fogadom a linket)

2019. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!