Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van ötletetek? Ti miben...

Van ötletetek? Ti miben vennétek részt szívesen? Miket szoktatok látni?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem egy új instagram oldalt, és nemsokára elerem a 100 követőt. 70 követőnél az általuk bekuldott képekből csináltam egy szavazást, és a legjobb kép lett a háttér. Valami hasonlót szeretnék most is. Esetleg saját/kedvenc idézeteket kerjek? Vagy van valami ötletetek? Ti miket láttatok már? Minek örülnétek és mi az amiben szívesen részt vennétek? (ajándékot sorolni nem akarok!)

2019. júl. 30. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Most komolyan? Ha már kérdezned kell és nincs saját ötleted, akkor ez a dolog - mármint a médiak rvaság nem neked való! Nagyon nem!
2019. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
AZT SZERINTEM NEM MONDTAM,HOGY NINCSENEK SAJÁT ÖTLETEIM. De kíváncsi vagyok más véleményére, és hogy mi az amiben szívesen részt vesznek az emberek (hiába vannak ötleteim, ha nem szívesen vesz bent részt a többség) és érdekelne, hogy mi az ami bevált már.
2019. júl. 30. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha meg bevált máshol miért mennék a te oldaladra ugyanazért?
2019. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A hülyeségekre nem vagyok kíváncsi!
2019. júl. 30. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!