Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik az a musical ami elég...

Melyik az a musical ami elég népszerű és könnyen el lehet játszani?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 19:15
 1/7 Arya Stark421 ***** válasza:
100%
A Muzsika Hangja egy régi elég híres musical a könnyű alatt nem tudom mit értessz. Kinek mi a könnyű. De nézd meg a filmet és abból megkapod a választ.
2019. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán a Frida musicalt mondanám, de nem igazán tudom mi számít könnyűnek illetve hány emberes
2019. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz könnyű alatt, kedves Kérdező?

Ha több paramétert adsz meg jobban tudunk segíteni.

2019. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hairspray

Chicago

2019. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A könnyű alatt azt értem, hogy nem kell hozzá sok ember és nem szükséges nagyobb díszlet, pl.:emelvény, vár, stb.
2019. aug. 18. 14:07
 6/7 anonim válasza:

Életem első musicalje, amit láttam, az a Valahol Európában volt, 12 évesen láttam. Egy táborban láttam, a Balatonon, egy kb 10 m2-es színpadon. Volt valami gipszkarton fal, ami szépen le volt festve téglafalnak, voltak rajta lyukak, mintha ágyúgolyó ütötte volna. Volt 1-2 fa lépcső, meg hát van benne a Zene az kell c. dal, amihez viszont szükséges egy zongora, mindenképp.

Nagyon egyszerűen lett megcsinálva ez az előadás, de egy valamit elértek vele. A színház szerelmese vagyok azóta is.

Esetleg javaslom még a Dzsungel könyve musicalt, amiben nekem is szerencsém volt játszani, ott sem volt egy nagy luxusdíszlet.

2019. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dzsungel konyve, Fame
2019. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!