Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért törölte a profilomat az...

Miért törölte a profilomat az Insta?

Figyelt kérdés
Jó, egymás után csomó embert bekövettem, vagy 100-at, új volt a fiók. De már kezdtem több emberrel beszélgetni, felraktam 3 képet s erre közli, hogy megsértettem valami alapelvet s inaktiválja a fiókom.....

2019. aug. 11. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy a kép tartalma volt problémás, vagy a túlzott aktivitásod. Spammernek tűnhet a rendszernek, ha egy funkcióval visszaélsz és rövid időn belül túl sokszor használod. Az például tipikus bot alapú viselkedés, hogy egy program magától elkezd embereket bekövetni, majd üzengetni nekik valamilyen reklám vagy visszaélés céllal. Az emberek is képesek ugyanezt reprodukálni, és te azt írod, hogy pont bejelöltél egymás után 100 embert majd elkezdtél írogatni nekik.


"közli, hogy megsértettem valami alapelvet" - mi viszont nem vagyunk gondolatolvasók, ha leírta milyen elvet sértettél akkor ott a válasz, ha nem, akkor mi sem fogjuk kitalálni neked.

2019. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

közösségi alapelvet, ha leírta volna mit,akkor nem itt kérdezném...

de valószínű a túlzott aktivitás az oka... elküldtem nekik a fejemet, a nevemet papírcetlin, meg amit akarnak, aztán majd látjuk... hátha visszaadják

2019. aug. 11. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!