Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Meglepkekrol vasarolt mar valaki elmenyt?

Ajandekba szetetnek venni egy elmenyt, de nem nagyon ertem mi ennek a menete. Vasarolok egy utalvanyt es idopontom honnan lesz, vagy hogy mukodik?

(Meglepkek.hu)

aug. 14. 10:33  Privát üzenet  

A válasz
Nem ismerem az oldalt, de ott van felül a telefonszámuk és egy -email is, nyugodtan megkérdezheted tőlük.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 14. 10:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
E-ticketen vásárolt jegyet ki kell nyomtatni?
Ezek a fajta színes füstbombák befogják a ruhát? Valaki vásárolt már erről az oldalról? Mennyire megbízható?
Ha egyszerre több fesztivál bérletet veszek a barátaimnak és magamnak, akkor ők az én adataimmal vásárolt bérletet karszalagra tudják váltani és be tudnak menni?
A ticket portálon vásárolt jegyeket ki tudom nyomtatni másnak a nyomtatójával ha nekem nincs?
A Valyo kikötőbe be lehet vinni saját 'innivalót', vagy ez egy rendes kocsma ahol csak a helyben vásárolt dolgokat lehet fogyasztani?
Cinemacity mit rejt a jegyed akció érvényes az online vásárolt jegyre? Megvenném online ki is fizetném de ha úgy nem lehet beválltani akkor csak foglalok.

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!