Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol találok magyar fanfiction...

Mineszter kérdése:

Hol találok magyar fanfiction kritizálókat, akik hajlandóak lennének elolvasni egy kezdő műveit? Esetleg akad ITT valaki?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem fanfiction-öket (de hülye szó ez!) írni, és szeretnék néhány kritikát kapni, mert őszintén fogalmam sincs, hogy egyáltalán élvezhetőek-e a dolgok, amiket írok. Kaptam eddig kilenc publikált történetre összesen három kudót AO3-on és ennyi. Semmilyen közösségben nem vagyok bent, illetve nem is ismerek senkit, akiről tudom, hogy egyáltalán olvasott már ilyeneket. Eddig még csak Harry Potter sztorikat írtam, ha ez esetleg számít, illetve jórészt "M" és "E" besorolásút. Valaki hajlandó lenne beleolvasni egybe, vagy elirányítana valakihez, aki igen? Amúgy 21/Fiú.

2019. aug. 18. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én segítenék neked :) (4-5 éve írok történeteket, sztorikat)


19/L

2019. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen átfutom őket, ha gondolod. Nem állítom, hogy pro vagyok, vagy bármi, de jó pár éve fanfictionozok, mind írás-olvasás terén :)
2019. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Merengőre, ha megpróbálod felrakni, egy admin elolvassa a műved, és ha nem elég igényes, nem engedik fel az oldalra. Szerintem elég jó visszajelzés, mert ha nem is engedik fel a cuccod, elmondják, mit javíts, hogy legközelebb sikerrel járhass.
2019. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Én is az AO3-on publikálok olyan négy éve. Szoktam segíteni is másoknak, szóval, ha gondolod: küldj linket.

2019. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen segítek, bár én reálban utazom (két könyv kiadásán vagyok túl), műfajom hasonló.
2019. aug. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ElenaBartell válasza:
Szívesen megnézném, bár egyáltalan nem vagyok profi. Viszont rengeteg fanfictiont olvastam és írtam is már néhányat, Harry Potter téren pedig nagyon otthon vagyok. Ha gondolod, küldj egy linket vagy valami:)
2019. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!