Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek van Budapesten...

Szerintetek van Budapesten olyan hely, ahol lehet tényleg jól táncolni?

Figyelt kérdés
Van olyan hely ahol mindenki táncol? Én voltam egyszer egy helyen, a Népszínház utcánál valahol, de csak véletlenimül keveredtem oda, és nem emlékszem a nevére, sem hogy hol volt. :) ti tudjátok esetleg melyik lehet az?

2019. szept. 7. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Google maps
2019. szept. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez minden? :)
2019. szept. 7. 17:37
 3/5 anonim válasza:
Konkrét tánc stílusra gondolsz? Én tudok pár szuper kifejezetten társastáncos bulit ha az érdekel :)
2019. szept. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen! Ilyenekre gondolok!!! :) adsz több infót? 😃
2019. szept. 8. 02:09
 5/5 anonim válasza:

Persze :D

Szombat esti láz van minden szombaton a Reitter Ferenc utca 27-ben általában este 7-től, nagyon ritka hogy elmarad/vasárnap tartják, de facebookon mindig ki van írva minden infó. Itt többnyire latin zenék mennek, kb minden 5. zene standard. Többnyire versenytáncosok és profik szoktak oda járni, de ez nincs megkötve, elég ha tudsz táncolni és mehetsz :) Én partner nélküli leányzó vagyok, nekem az a tapasztalatom, hogy a lányokat rendszeresen felkérik, és sokan járnak még pár nélkül fiúk és lányok is. Korosztályban elég vegyes, csak a korombeli tizenéves fiatalság hiányzik :/

Vannak többnyire heti rendszerességgel BSD bulik is (Budapest Street Dancing) több helyen. Ezek vasárnaponként vannak, utca bulik. Ma pl az Erzsébet téren volt, még a Corvin sétányon szokott lenni. Addig van, amíg jó az idő, utána abba marad sajnos a következő szezonig. Itt egy picit gyakrabban van standard zene, a korosztály pedig szintén vegyes, de mivel az utcán van, sokszor táncolni nem tudó nézelődők körbe állják a tánc teret, néha beállnak. Itt annyi a rossz, hogy sosem lehet tudni ki táncos és ki nem, szóval akik nem megszokottak hanem új arcok, és pár nélküliek azaz nincs kivel táncolniuk, azok keveset fognak, ritkán kérik fel őket... Tapasztalat :(

A nyáron még párszor volt buli a Dunakavics Bowling Klubban, ott viszont még nem voltam. Elvileg innentől rendszeresen lesz, viszont azóta sem láttam róla hirdetést... Annyit tudok, hogy ez is latin központú buli, és elvileg nagyon kicsi a parkett, de cserébe van bárpult.

Ami lemaradt: a fentiek közül a BSD bulik ingyenesek, a többiben van belépő, sajnos fejből nem tudom mennyi :(

Még szoktak lenni szalsza bulik, de azokkal annyira nem vagyok képben, nem vagyok nagy szalszás :/ Viszont facebookon ha egyszer elkezdesz rákeresni ilyen bulikra, rendszeresen felajánl még sokat :) A legtöbb ilyet ott hirdetik :)

Remélem tudtam segíteni :D Ha kell esetleg valamihez link, akkor csak szólj és küldök :)

2019. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!