Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Shawn Mendes Koncertjegyek,...

Shawn Mendes Koncertjegyek, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
A VIP jegybe mi tartozik? És mennyibe kerül? Van külön M&G jegy és Q&A?

2019. szept. 10. 18:09
 1/1 anonim válasza:

Shawnàl többféle(2) VIP jegy van. ("silver" és "gold")

A 'Silver' VIP jegybe tartozik/tartoznak a:

-Q&A-ba belépés.

-egy darab exkluzív Shawn Mendes turné poszter

-"Shawn Mendes" szilikon karkötő

-Egy emléktámla

-VIP bejàrat

-kitűző

+Nem kell kígyózó sorba állnod ha akarsz merchet venni és ha jól emlékszem akkor olcsóbban is hozzá tudsz jutni a merchekhez

A 'gold' VIP jegybe meg:

-Meet&Greet(megölelheted,dedikáltathatsz dolgokat,beszélhetsz és jelen esetben egy képet csináltathatsz vele. Kb 1-5 percig lehetsz bent)

-Q&A-ba lépés

-emléktúra útlevél

-egy darab exkluzív Shawn Mendes turné poszter

-Egy emléktámla

-"Shawn Mendes" szilikon karkötő

-VIP bejàrat

-kitűző

+Nem kell kígyózó sorba állnod ha akarsz merchet venni és ha jól emlékszem akkor olcsóbban is hozzá tudsz jutni a merchekhez

-Egy világítós rózsa karkötővel együtt

A sima Ticketless jegybe pedig:

-egy emléktúra útlevél.

Na szóval. Elsőnek sima (ticketless)jegyet kell venned,és utána (ha akarsz VIP-be menni) akkor kell a sima jegy mellé megvenni a "gold" vagy a "silver" VIP jegyet.

A Ticketless jegy kb 21.000-50.000 körül mozog (helytől/országtól függ)

A "silver" jegy kb 50.000

A "gold" pedig kb 80.000

Én "silver" jeggyel voltam(mire eljutottam a vásárlásig, addigra elfogyott a 'gold' VIP,szóval legyél gyors:). Életem egyik legjobb napja volt,szóval(szerintem) totálisan megéri az árát.

Remélem tudtam segíteni!

2019. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!