Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Zsozéatya törpe?

Zsozéatya törpe?

Figyelt kérdés
A legutóbbi videójában mutatott lábkamot, és nem is ért le a földig a lába a székről. Az ismerőseim, akik playIT-en látták, azt mondták, hogy sokkal alacsonyabb, mint a videókon és valószínűleg valami kameratrükköt használ.

2019. szept. 10. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hülyeséget írok, de talán streamben amikor oda kapcsoltam 182 cm-t mondott. De annyira debil, hogy nem tudom.😀
2019. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Csak szimplán retardált.
2019. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
78%
Szerintem 180 fölött van, az pedig az átlagmagasságot üti itthon.
2019. szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van olyan székünk, ilyen forgós, na, és az például tud olyat, jó, nyilván azt se a végtelenségig :), hogy az alján van egy ilyen kis kar. Így oldalra, de nem lóg ki az ülés alól. Na, és ha azt megnyomjuk, akkor magasabb lesz tőle a szék. Asszem 3-at is lehet nyomni rajta, és akkor így kicsúcsosodik. Mármint, alul vastagabb a tartóoszlopa középen, és ha megnyomjuk a gombot, azt a kart, akkor kitolódik belőle fölfelé mégegy rész, meg mégegy, meg 3. azt most nemtom, nem néztem meg; de lényeg, hogy egy szintig lehet magasítani a széket. És akkor nem biztos így, tehát lehet, hogy pl a szék volt magasra állítva. (De mondjuk én nem sasoltam azt a videót eddig még, de majd lehet:))
2019. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bűzös bab ***** válasza:
50%

az törpe , én meg hófehérke xD

édes jányom inkább törölgesd le a port a szekrénysorodról.

2021. nov. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!