Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi értelme van a kódbeküldős...

Mi értelme van a kódbeküldős nyereményjátéknak, ha a termék csomagolásán kívül látható a kód?

Figyelt kérdés

Nem akarok terméket megnevezni, reklámozni.


Sosem töltögettem fel ilyen kódokat, de ma vettem egy terméket, olvasgattam az oldalát és gondoltam feltöltöm a nyereményjátékhoz feltüntetett promóciós kódot. A kód viszont a csomagolás külsejére van nyomtatva.


Ha akarnám, gondolok egyet, bemegyek a boltba, végig fotózok néhányat minden alkalommal amíg boltba járok a promóciós időszak alatt, és beküldözgetem, így növelve az esélyeimet ill. elveszem másoktól a lehetőséget, mert azok a kódok utána már nem érvényesek.


Engem az ilyen nyereményjátékos dolgok nem tudnak megvenni, de a gondolat érdekel, hogy ez így van kivitelezve, és biztosan vannak, akik töltögetik ezeket föl, szóval.. ennek mégis mi értelme így?



2019. szept. 20. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

A nyeremény átvételéhez rendelkezned kell a kódot tartalmazó csomagolással, ezzel igazolod a jogosultságot. Így bemondásra nem elég a boltban lefotóznod, vagy valamilyen matematikai szabály szerint random kódokat beküldened, hátha nyersz.

A vége ugyanaz: a terméket megvették, bevétel keletkezett.

2019. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

1. A nyeremény átvételének a feltétele a nyertes csomagolás bemutatása.

2. Ha valaki más megveszi azt a terméket aminek a kódját lefotóztad, reklamálni fog a szervezőnél, hogy nem fogadja el a kódot és bemutatja a csomagolást. Visszakeresik, hogy ki töltötte fel és kitiltanak, rossz esetben feljelentenek.

2019. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már többször jeleztem több cégnek,de hasztalan.Akik kívülre teszik,azok azt mondják,azért,hogy ne maszatolódjon el a termék belsejében a kód,meg könnyen megtalálják.

Annyit próbáltak változtatni,hogy a legtöbbnél nem azonnal derül ki,ha nyertél.Mert ugye ha azonnal kiderül,akkor beküldöd a boltban,öröm,megveszed a terméket(max.pótnyertességnél bukod).

De ha mondjuk egy boltban dolgozik az illető,akkor simán megoldható a késleltetett értesítésnél is.

Az előző válaszolónak meg üzenem,papírt még soha nem kellett beküldenem,ha nyertem,elég volt a fotó.

2020. jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!