Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hungarian Championshift...

Hungarian Championshift Wrestling (HCW) gála, hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Valaki leírná, hogyan zajlik a jegy csekoltatása egy HCW gálára? A Véres November érdekelne😁 Valaki volt már HCW gálán? És gála közben van szünet? Illetve ha van akkor erdemes-e elhagyni a helyed? Nem fogják "befoglalni"? Tudom hülye kérdések és nagyon alapvetőek, de még egy gálán sem voltam és érdekelne, paranoias vagyok. Köszönöm a válaszokat 😁😁😁

#jegy #szünet #gála #HCW #VéresNovember
2019. szept. 29. 07:51
 1/3 anonim válasza:

Végül is elmentél? Láttad, hogy ezektől nem kell parázni?

Viszed a kinyomtatott "jegyedet", és kapsz helyette egy "karkötőt". Azzal ki-be járhatsz. Egy szünet szokott lenni, kb 15-20 perces leehet. Csak hagyjál valamit a helyeden, üdítősüveg, pulóver, (esetleg pénztárca), amivel jelzed, hogy foglalt. Senki nem fogja bántani. Ez nem focimeccs. Itt még nem találkoztam se bunkó, se részeg, főleg nem megbízhatatlan emberrel. Kedves mindenki, a másikkal. Remélem nem is fog felhígulni a közönség. A gála után, lehet találkozni, beszélgetni a résztvevőkkel, és persze pólókat, stb... vásárolni. Büfé is mindig van. Szóval, ha még nem voltál, gyere bátran, jó a társaság! :-)

2019. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, elmentem, nagyon jó volt és már az elején vettem pólót és karkötőt is😁
2019. nov. 27. 13:40
 3/3 anonim válasza:
Jól tetted! Várunk a következőn is! Az is jó lesz. :-)
2019. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!