Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan dolog amit szinte...

Van olyan dolog amit szinte mindenki utál, de te fanatikusan szereted?

Figyelt kérdés

Akármilyen termék, film, játék, étel, márka, íz, bármi. Történt már olyan, hogy rákattantál valamire, de mivel alig szerették mások, így csőd lett, és beszüntették, miközben te oda voltál érte? Vagy mondjuk egy játék, zene, vagy bármi ami kegyetlenül tetszett, de másoknak nem jött be, ezért a cég felhagyott a régi (neked tetsző) elvekkel, és teljesen más irányba ment át a dolog, ami már mindenkinek tetszett, de te megutáltad?


Én sok ilyen dolgot tudnék mondani. Például az IBM laptopok, autóból a Saab, csipszből a Lays Max-ból volt egy csípős íz amiért odavoltam, üdítőből a Fanta Exotic amit jelenleg asszem csak Dániában és Belgiumban forgalmaznak, és sorolhatnék még ilyet, például a Szumó, mint sport, amit már nem ad egyik sportcsatorna se.



2019. szept. 30. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

-tanulás - ez annyira mondjuk nem drasztikus, de a környezetemben sokszor néznek hülyének, mikor elmondom, hogy nekem mekkora élvezet, hogy leülhetek otthon egy új dolgot megtanulni, vizsgára tételsorokat kidolgozni, ábrákat, rajzokat készíteni a tananyaghoz.


-Lunachicks - rééégi női punk zenekar. senkit nem ismerek, aki a környezetemben szeretné őket.


-lekvár + sajt kombó - bár szerintem ez egy egyébként elfogadott ételkombináció, rám eddig mindig kancsali szemmel néztek mikor a kettőt együtt ettem.


Tudom, hogy nem feltétlenül olyan dolgokat írtam, amit a többiek kifejezetten UTÁLNAK, azért remélem örülsz a válasznak. :D

2019. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, köszi a választ :D Én ezeket vagy utálom, vagy nem ismerem, tehát igazat szólottál :)
2019. szept. 30. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár ez nem termék, vagy hasonló, de én például szeretek beteg lenni. Gondolok itt a náthára, amikor forró az ember feje, és nem kap orron levegőt...szerintem tök jó érzés. Lehet elkönyvelni kattosnak...:'D
2019. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretek beteg lenni, ezzel eddig azt hittem, hogy egyedül vagyok. Nagyon ritkán vagyok beteg, még ritkábban lázas, de az olyankor nagyon jó, mert egész nap csak az ágyban fetrengek és teljesen kipihent leszek, mire meggyógyulok. Tanulni is szeretek, de szerintem ezzel többen is vannak így, csak nem merik hangoztatni :D

Szeretem még magában enni a parmezán sajtot, ez nem tudom, mennyire szokványos, de a környezetemben élők nem komálják a parmezánomat :D Szeretem még a sonkás-mézes-savanyú uborkás szendvicset is, illetve megszállottan imádok tejet inni, szó szerint MINDENHEZ azt iszom (igyekszem azért visszafogni magam, de kb ipari mennyiségben vesszük a tejet még úgy is). A múltkor anyukám és a barátom nagyon furcsán néztek rám, amikor a töltött káposzta mellé készítettem ki magamnak a tejet, úgyhogy ebből gondolom, hogy ez se valami népszerű kombó, de tényleg mindenhez azt iszom.

Zenéből is elég elvont néha az ízlésem, legalábbis a barátom reakcióiból ítélve. Sok kedvencem van pl az avant garde metal műfajban.

Ennyi jutott eszembe, de biztos van még. Hogy most ezek mennyire utáltak mindenki által, azt nem tudom, a környezetemből indultam ki, ami azért egy elég kis része a "mindenki"-nek, de remélem jókat írtam :)

2019. okt. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia kedves Kérdező!


Én fanatikusan szeretem, ha valaki helyes írással ki tud tenni egy normális kérdést, úgyhogy köszönöm egyúttal.


Válaszom:


Pepsi Coca-colával keverve

A flashel teli horrorfilmek

Dominó társasjáték

Sóska, spenót

Ócska márkák, pl. Hooligan, Pama, Luna

Guacamole, mint íz

Tijuana brass zene

Csótányokat tartok (17 mex és 12 úti)


Hirtelen ennyi. Ja, és imádok pattanásokat nyomkodni, ha ez annak számít, amit kérdezel.

2019. okt. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezért ki fogok kapni, de nem érdekel.

Szeretem, ha testi fájdalmaim vannak, szeretek beteg lenni, szeretek összeesésig edzeni, nagyon jó érzésnek tartom az alváshiányt, ráadásul a vér látványát és a tűszúrásokat is nagyon szeretem. :D


És ami a legfontosabb: rajongásig imádom Adolf Hitlert, mert vele tudok csak azonosulni. ❤

2021. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!