Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy élvezheti olyan valaki az életet, aki fizikailag képtelen élvezni az életet?

okt. 5. 19:31  Privát üzenet  

A válaszok
Ivanova Daniela blogját, faces posztjait ajánlom. Ő egy kerekesszékes csajszi, sose láttam még ilyen pozitív embert:)

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont okt. 5. 19:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Semmit nem érek azzal, ha pozitív emberek példáját nézem/olvasom.

# 2/6Időpont okt. 5. 19:43 Privát üzenet

Drága lelkem, én a kérdésedre válaszoltam. Hogy tudja valaki élvezni így az életet?

Talán úgy, ahogy Daniela írja. Rinya és kötekedés helyett talán olvasd el és akkor választ is kapsz.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont okt. 5. 19:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én meg válaszoltam a válaszodra. Ha ez kötekedésnek érződött, azzal sajnos nem tudok mit csinálni.

# 4/6Időpont okt. 5. 20:06 Privát üzenet

Pl. így:

[link]

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont okt. 11. 11:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A legszebb az egészben, hogy bizonyos szempontból nekem sokkal rosszabb.

De példás a hozzáállása.

# 6/6Időpont okt. 12. 08:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van olyan bolt, ahova be tudok menni fizikailag és a Citadella c. játékot meg tudom venni 8000 forintért?
Ez fizikailag hogy lehetséges?
Az Overwatch-hoz pc-n ha boltba veszem fizikailag akkor be tudom koddal aktiválni vagy kell hozzá cd olvasó (mert a blizard battle net en nem találtam olyan opciot mint pl. : a...
Vikings sorozatot nézőktől kérdezném (ha nem jutottál el az új évadnak legalább a feléig akk ne is olvasd tovább), hogy fizikailag mennyire lehetséges az ahogy Ivar jár?
A Volton a festipay kártyámat a simplepay alakalmazáson keresztül is fel lehet tölteni? Tehát fizikailag nem kell hozzá elcipelnem a kártyámat?
Mit jelent az hogy digitálisan lessz elérhető csak egy játék fizikailag meg nem?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!