Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ötletek haloween bulira?

Ötletek haloween bulira?

Figyelt kérdés

Idén rendezek egy írtál is haloween bulit 4 barátnőmmel. Ötleteket szeretnék, hogy miket tudnánk csinálni, játékötleteket stb.

Cukorkát kéregetni szerintem nem megyünk(nem divat én a környéken),de haloweeni sminket azt csinálunk

A dekorációkra nem fektetnék nagy hangsúlyt,inkább a szórakozás.


(Tudom, magyarországon nem divat a haloween, én csak egy élvezetes bulit szeretnék)



2019. okt. 7. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi talán filmezünk. Lesz Activity, meg Beugró társas. Beszélgetünk, eszünk, néhányan beöltözünk. Lehet mesélünk rémsztorikat...


Faragjatok töklámpást, ha nem fagytok meg.

2019. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A haloween nem a halottak napja amerikai változata?
2019. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem amerikai...
2019. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én régen "rémisztő" vacsit készítettem a meghívottaknak.

Az evés volt az egyik program XD

Pl: gumikesztyűbe öntöttem vizet, majd betettem a fagyasztóba. Szóval lett egy kéz alakú jegem.

Egy tálba tettem piros színű üditőitalt és bele tettem a kéz alakú jeget. Nagyon kiràlyul nézett ki.


Aztán horror filmet szoktunk nézni. Tàrsas jàték stb.


Ma màr inkàbb Halloween buliba szoktunk menni. Akik beöltöznek, azoknak ingyenes a belépő.:)

2019. okt. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak magyarul is elérhető halloweeni receptet, készítsetek közösen halloweeni finomságokat (boszorkányujjakat, tökös muffint, halloweeni almát), majd nézzetek filmeket, társasozzatok, olvassatok fel/hallgassatok meg rémtörténeteket, játszatok a számítógépen horrorjátékokat.
2019. okt. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
*receptek
2019. okt. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Tehát minden kezdő házas elrontott étele, haloweeni napnak minősül?
2019. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#2 Nem, a dátum sem egyezik.


Szerintem amúgy ugyanazokat lehet csinálni, mint más barátnős összejöveteleken.


Mi szeretjük azt a játékot, amikor cetlikre írunk személy/állat neveket, helyszíneket, cselekvéseket - ezeket egymás után kihúzva valami hülyeség jön ki. :,D

Pld. Egy láma az asztalon porszívózott.


Aztán mi szeretjük azt a rajzolós játékot is, amikor félbe hajtunk egy lapot, három vagy négy csíkot vágunk a felső részre. Az első a feje, a második a felső teste, a harmadik az alteste a negyedik a cipője. Mindegyik játékos rajzol valamilyen testrészt, persze senki nem nézheti meg a többiek rajzát, csak a végén, egyben.

Nálunk egyszer kijött egy bakancsot viselő villanykörte fejű balettos gorilla. :) Azóta is kísért :D


De ott vannak az egyéb klasszikusok is, amik szerintem egy jó társágban megállják a helyüket:

Egyik tányérból a másikba átteni a popcornt szívószállal, időre :) Aki többet át rakott, az nyert.

Lufikat (kicsiket) megtölteni cukorkával/színesre föstött vízzel/levegővel és a távolból megpróbálni eltalálni őket a darts nyílakkal.

Evő-verseny: madzagról lelógó fánkot betömni kéz nélkül, szintén kéz nélkül egy adag tejszínt kinyalni a tálból, almát halászni egy lavor vízből.


Hmmm. Ennyi jutott eszembe. 😕 Mi igazából erőltetés nélkül azt csináltuk, amit szeretünk:


5-en 6-an összeültünk és rajzoltunk :)) Ki-ki a saját ötletét. Meg filmet néztünk. Szivattuk egymást szóban :D Néha ittunk és beszélgettünk. Levettük a hangot a tévéről és szinkronizáltuk a filmet. 🤭


Igazából ott voltunk 4-en olykor 6-an barátok, mindig volt téma, mindig volt tennivaló, mindig volt ötletünk lefoglalni magunkat.

2019. okt. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. okt. 10. 14:49
 10/11 A kérdező kommentje:
Még esetleg ha tud valaki valami ijesztőbb játékot a szellem idézésen kívül, annak is örülnék
2019. okt. 10. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!