Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok, és...

18 éves lány vagyok, és egyedül leszek itthon egy hétig. A barátom most szakított velem, barátnőim közül meg mindenki nyaral, senki nem ér rá hogy kijöjjön hozzám pár napra. Szerintetek mivel töltsem ezt az időt, hogy ne unatkozzak?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat, légyszi:)
2010. júl. 16. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
vegyél játékot és kockulj, nézz tv-t, főzz, olvass, fejts rejtvényt, menj ki a kertbe, fuss le 2km-t
2010. júl. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Nézz animééét !

Ha eddig úgy voltál vele, hogy omg az kisgyerekeknek való, nem...! Csak legalább egyet nézz meg, és majd akkor elhiszed, hogy tökjó.^^ Én rengeteg időt elbaszok anime nézéssel...:D Nézz pl. Nanat, az olyan szerelmeses,vagy Death Note, ez meg olyanolyan tökjóóóó én imádom, vagy ha harcolüsabbakat szereted akkor Soul Eater, vagy ha pl a véresebbeket Elfen Lied-et ajánlom. :) Vagy ha mondjuk vicceset akkor Golden boy, vagy a yaoi-ik is jók,(melegekről szól xD) pl. Gravitation,Strawberr Panic.

(Google-ba beírod az anime nevét, + h 1.rész, kidobja,megtalálod..:))

Jó anime nézést! (ha megfogadod tanácsom.) Nekem legalábbis nagyon tetszenek,pedig előtte énis úgy álltam hozzá, hogy haggyanak már vele. :D

2010. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket! de sajnos se gépen játszani, se az animéket nem szeretem:) már próbáltam, de nem az én világom, de azért köszi:D
2010. júl. 16. 11:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Én rajzolgatok, eljárok napozni(igazából az árnyékban ülök és olvasok mert nem bírok a napon lenni)tv-t nézek, gépen játszok. Itt is szoktam munkálkodni : www.polyvore.com

Blogokat olvasok, E-book-ot olvasok, lassan eltelik a nap... Esténként futok.

2010. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha jól nézel ki, én szivesen elszórakoztatlak ;)


de ha randa vagy akkor maszturbáljá

2010. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jól nézek ki, és értelmes időtöltésre gondoltam..

a normális válaszokat köszönöm:)

2010. júl. 17. 15:09
 7/9 1putyi válasza:
maszturbálj vagy kérd meg egy barátnéd hogy jöjjön át :-P
2012. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Uristen, ez neked kerdes? Ennyi idös korban? Sajnällak, öszinten. Amugy meg olvass.
2013. jan. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha nagyok a melleid, szívesen berakom közéjük a brét, nem unatkoznál, az egyszer biztos
2015. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!