Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek van eredeti anime...

Nektek van eredeti anime figurátok, ami japánból való?

Figyelt kérdés
mármint rendeltétek pl e-bayről, de "garantáltan" japán. Mennyiért jutottatok hozzá? valamint milyen figura? (+anime/játék)
2019. okt. 9. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Pár hónapja lehetőségem adódott kijutni Japánba ahol természetesen kötelezőnek éreztem beszabadulni egy-két animés boltba is. Összesen három figurát vettem, ezek közül az egyik 500 yen (kb. 1000 ft) a második 3000 yen (7900 ft) a legdrágább pedig 10000 yen (inkább le sem írom mennyi átváltva) volt. Alapvetően mindhárom teljesen jó állapotú és egyébként voltak használt figurák is (én legalábbis a rendes animés boltokban is láttam "used" címkével feltűntetett figurákat) amik valamennyivel olcsóbbak az "új" figuráknál. Egyébként vannak használt tárgyas boltok is amik kb 7-8 emeletesek és teli vannak használt cuccokkal amelyek meg merem kockáztatni, hogy sokkal olcsóbbak egy újonnan vett árutól. Animések cuccokból is volt választék bőven, ha jól tudom az animés boltban egy nagyon menő figurát láttam 10000 yen körül, a használt cuccos boltban meg volt vagy 7000 yen. xD

A 10000 yenes figurát egy utcai árustól vettem és egyébként a Touhou projectből Remilia Scarlet. :)

2019. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
+a használt figurák is nagyon jó állapotban voltak, ezért érdemes azokat is megnézni, ha nem szeretnél sokat költeni.
2019. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Jó így tisztában lenni az árakkal. Én mindig azt olvastam, hogy csak eredetit vegyek, mivel a másolatok nagyon sokszor bénák és nem úgy néznek ki, mint haogy a képen vannnak, de akkor jó tudni, hogy vannak jó minőségűek is, való igaz ezek Japánban lévő kópiák és nem egy random rendelős oldlaon lévők. Akármikor néztem, azt gondoltam, hogy ami csak ilyen pár 100 dollárosak, azok mind hamisítványok és egy eredeti akár 3000$ is lehet(nem elirás, tényleg láttam 100 E ft-ért), de jó tudni, hogy van olcsóbban. Én ha valamikor eljutok oda egy Saber vagy Archer figurát akarok venni a Fate franchise-ból
2019. okt. 12. 11:08
 4/7 anonim ***** válasza:
A használtak is eredetik ahogy én láttam, nyilván az is igaz, hogy van amiről nehéz megmondani.
2019. okt. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3000$ az már 900.000 forint nem 100
2019. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Uh igen, akkor rossul váltottam át bocsi, de a lényeg, hogy valahol láttam annyiért, (már most ugyan nem találom, hogy hol, de mikor írtam akkor 2x megnétem, sóval ha csak nem vagyok diszlexiás, akkor jól láttam,hogy annyi volt)
2019. nov. 20. 20:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Ugy latszik megis..most olvastam el az egészet ujra es nem azt írtam amit akartam es egy 0-val többet irtam,ez az utanna lévő mondatom miatt meg "kínosabb". Tehat 300$.
2019. nov. 21. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!