Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani jó Jikook...

Tudtok ajánlani jó Jikook sztorikat?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanra gondoltam ami kissé depisebb, szomorúbb, és szép története van. Minden ajánlásért nagyon hálás lennék, úgy hogy írjatok bátran, bármi jöhet!^^

2019. okt. 10. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagyok ez a nagy drámás, ha szereted a perverz sztorikat kukkants rá az egyezségre
2019. okt. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló, köszönöm a válaszod, az egyezséget már rég kivégeztem, és imádtam, végig szakadtam az egészen:D Ezért gondoltam, most keresek valami kevésbé elborult történetet:'D
2019. okt. 28. 13:49
 3/7 Virg224 válasza:

Szia.En Jikookoz írok és ha lehet ajánlanám magam.

Nálam van mindenféle. Kukants be ha gondolod.

[link]


Itt megtalálsz. ❤️

2020. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem gond ha csinálok egy szégyenteljes önpromót, igaz? XD


Vedd úgy, hogy ez nem az. XD♡


Tiltva lett régebbről a profilom, aminek IceTae7 volt a neve. Azóta már egy új fiókot vezetek és 8 könyvem van publikálva.


A "leghíresebb" az a Vallomás korbácsütésre (Régen Cella: 132 címe volt), és az oneshotjaim, amik 3000-4000 szavasak. ^^♡♡ A könyveim általában tartalmaznak egy pici "depit", de inkább az a fajta vagyok, aki komolyabban fogalmaz, de nyilván pár vicces jelenetet is bele viszek, mint a VK-ban.

De nem akarok semmit lelőni, szóval ha kíváncsi vagy, én tárt karokkal várlak! XD♡♡ RapCrab néven megtalálsz. ^^♡

2021. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahh, a cellás könyvedet már ajánlották nekem:D Mindenképpen el fogom olvasni, mindjárt meg is kereslek💜
2021. júl. 13. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet picit elkéstem a válasszal neharagudj, de a flowers from my lungs vagy a forest of liers seobona-tol zsaniális (( a flowers from my lungs szomorúbb)) de egyébként seobona bármelyik könyvét örömmel ajánlom
2021. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dehogy késtél el! Jó Jikook sztorik mindig kellenek. Köszönöm:3
2021. okt. 9. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!