Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel a buliba?

Mit vegyek fel a buliba?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és most megyek életembe elsőnek Discoba. Nem akarom magamra vonni a figyelmet nagyon, farmerra gondoltam, de nemtudom milyen felsőt vegyek fel. Tudnátok ötleteket adni?

2019. okt. 29. 18:25
 1/4 anonim válasza:
100%

A farmer okés, gondolom szűk farmerra gondoltál. :))

Ha magas derekú nacit választasz, ahhoz szerintem egy ilyen felső nagyon jól mutatna:

[link]

De nem tudom, milyen a stílusod, külsőd, ezért nehéz így segíteni. De én a helyedben ilyet vennék fel ☺️ Remélem tudtam azért segíteni valamit :))

2019. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad le, fiú vagy-e vagy lány. Így elég nehéz válaszolni. Ha fiúként vennéd fel azt, amit az első válaszoló írt, akkor biztosan magadra vonnád a figyelmet.
2019. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Első vagyok.

Valamiért azt gondoltam hogy lány vagy, de most hogy újraolvasom, elképzelhető hogy nem :D csak fiúkat nem érdekli ennyire szerintem, hogy mit vegyenek fel egy buliba. :DD

2019. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. A toppokat nem szeretem. A nadragom nem magasderekú. Köszönöm a segítséget.
2019. okt. 29. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!