Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akik szeretik a Harry Pottert,...

Akik szeretik a Harry Pottert, Ginnyt vagy Lunát választanátok barátnőnek egy életre szólóan és miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom ez mennyire lerágott csont, csak most adták ismét az ötödik részt amiben mindkét lánynak jelentős szerepe van, nekem pedig ők a kedvenceim és elgondolkodtam rajta, számomra mennyire döntetlen a kettő. Ti hogy vagytok velük? Melyikükkel kötnétek össze az életeteket?

2019. okt. 31. 07:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Melyiknek nagyobb az ereje?
2019. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm. Hmmmmmmmmmmmm.

Hát nemtudom. Külsőre Luna jobb, de talán inkább Ginny az optimális barátnő jelölt.

2019. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Luna-t választom. Főleg a meggyőző fotósorozata miatt. Íme egy darabja:


[link]

2019. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen ábrándozás nem visz előre az életben. Tanulj, legyél szorgalmas és haladj előre az életedben, a karrieredben. Kezdj el edzőterembe járni és figyelj arra mit eszel. Ezen kívül fejleszd a személyiségedet, olvass a témában, legyél a nők számára szórakoztatóbb és férfiasabb viselkedésű.


Ha ezeket megteszed 3 évig minden nap, akkor nagyon nagy eséllyel a való életben is lehet egy olyan barátnőd, mint Ginny vagy Luna.

2019. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Utolsó, amúgy ez leszbikus kategória.
2019. okt. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van. Viszont ha csúnya leszbi nő vagy, aki csak ábrándozik egy szép barátnőről, akkor azért neked is vannak megfogadni való tanácsok a tanácsaim között.
2019. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Azért eleve merész dolog azt feltételezni, hogy akinek tetszik egy fiktív karakter, az automatikusan egy lúzer. :D Azon túl, hogy nem a kérdésre válaszoltál.
2019. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 Engedd el. Vannak akik szeretnek okoskodni meg fontoskodni. Egyesek attól lúzerek mert fiktív karakterekre izgulnak, mások meg azért mert ott okoskodnak ahol senki nem kíváncsi rá :)
2019. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%

7-8. Nem kell szándékosan félreérteni. Attól lúzer valaki, hogy álomvilágba menekül a valódi életben meglévő problémáival való szembenézés és azok kezelése helyett. NEM MONDOM, HOGY TI ILYENEK VAGYTOK, csak hogy ez jelent azt. De ide tartozik sok más is, most nem a Harry Pottert vagy a regényeket szidom. A számítógépes játszás, a sorozatozás, filmezés, céltalan netezés, facebookozás, politizálás, stb. Ahelyett, hogy olyan dolgokat csinálna valaki, amiktől több ember lesz, vagy előbbre jut az életben (amik legtöbbször kemény munkával, lemondással járnak, akaraterő és kitartás kell hozzájuk.)


Igen, tudom, néha kell a hobbi, a szórakozás is. Csak épp az emberek 90%-a ezt túlzásba viszi és más, sokkal értelmesebb dolgok elől vesz el időt, úgymond elbssza az idejét.

2019. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
90%

Te meg azzal töltöd az időd, hogy önjelölt életmód tanácsadó vagy a gyakorin. Ez fantasztikus, csak itt és most senkit nem érdekel. A kérdésre én se akartam válaszolni, mert első gondolatom az volt, hogy gyerekes. Viszont nem álltam le itt pattogni, te meg kézzel-lábbal harcolsz egy ügyért, ami csak neked fontos itt és most. Na ez is gyerekes.

Köszönjük, hogy jobbá akarod tenni az emberek életét, de ez már kezd kínos lenni.

2019. okt. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!