Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki járt úgy hogy ő volt a...

Onyx123 kérdése:

Ki járt úgy hogy ő volt a legfélénkebb alak mindenki közül és egy idővel később a legnagyobb partyarc lett, vagy értett a nők eszén (gondolok itt macsókra)? 16/F

Figyelt kérdés
Tudom serdülőkor stb... De ezt az idő is megtudja oldani vagy kell okvetlen próbálkozni,mert lassan belebolondulok hogy hogyan tudjak beszélni lányokkal.Már azt se tudom h ez egy bolond kérdés.
2019. nov. 9. 16:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze itt nem a s**gfej nőcsábászokra gondolok hanem mondjuk pl vonzó legyek a egy kiszemelt nő számára.
2019. nov. 9. 16:06
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg úgy átlagban is tudjak velük kommunikálni
2019. nov. 9. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Értett a nők eszén :DDD Zabáljalak meg.
2019. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mindennek a kulcsa az önbizalom, ettől lesz jó kisugárzásod.
2019. nov. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csak az,barátom is az és tele volt csajjal , nagyon jófej,lehet célokat nem ér el de jó a dumája(az hogy értett a nők eszén azt kijavítanám h belelát a fejükbe(nem szó szerint értitek na hogy))
2019. nov. 26. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!